0
clear
  • Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 713673 713673-5006S 713673-0002 Турбополнач За Ауди А3 Галакси Голф Sharan AUY ЗНМ ASV PD 1.9 L
  • -20%
  • -20%
Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 713673 713673-5006S 713673-0002 Турбополнач За Ауди А3 Галакси Голф Sharan AUY ЗНМ ASV PD 1.9 L

Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 713673 713673-5006S 713673-0002 Турбополнач За Ауди А3 Галакси Голф Sharan

DEN 1415.52
DEN 1274.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова Колекции GT1749 V 713673 713673-5006 S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003 713673-0002 038253019 N За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон за "Шкода" Octavia За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L AUY ЗНМ ASV PD UI 115 HP Турбополнач Турбо Модел : GT1749 V 713673 Дел Бр. : 713673-5006 S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003 713673-0002 ОЕМ Бр. : 038253019 N 038253019 NV500 038253019 NV225 038253019 NV220 03 G253014 E 1135819 1556571 YM219 G438 BA Примена : За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон за "Шкода" Octavia За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L Моторот : AUY ЗНМ ASV PD UI 1.9 L TDI 85 KW Дизел 115 HP Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само Примена : За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 - за "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 1999-03 за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ASV година : 2000-05 за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 101 HP 74 KW Моторот : ATD ASV година : 2000-05 за "Шкода" Octavia 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ASV година : 2000-07 за "Шкода" Octavia 1.9 TDI 115 HP 85 KW Мотор AUY ЗНМ година : 2000 - за Седиште Леон 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000-05 за Seat Alhambra 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 За Форд Галакси 1.9 TDi 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 - За AUDI A3 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000-03 За Ауди А3 Галакси/Голф Sharan 1.9 TDI 2000-06

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
GT1749V 713673-5006S За Ауди А3 Голф Sharan 1.9 L TDI 00 - AUY ЗНМ ASV
Објектот:
GT1749V 713673 Турбополнач Турбо Поправка Комплет обнова Колекции
Дел Број:
713673-5006S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003
Дел Број.:
713673 5006S 713673 0006 713673 0005 713673 0004 713673 0003
Дел Број.. :
7136735006S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003
Дел Број...:
713673-0002 713673-0001 713673 0002 713673 0001 7136730002 7136730001
OE БР.:
038253019N 038253019NV500 038253019NV225 038253019NV220 03G253014E
Апликацијата возило:
За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон
Апликацијата Возило .:
за Шкода Octavia За ФОЛКСВАГЕН Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L
Примена на моторот:
AUY ЗНМ ASV PD UI 1.9 L TDI 85KW Дизел 115HP
Модел:
GT1749V 713673-5006S За Ауди А3 Голф Sharan 1.9 L TDI 00 - AUY ЗНМ ASV

Слични производи

Опис на производот Турбо 100% Нови За Mazda 3 6 CX7 DISI NA 2.3 L 244 HP 200710 K0422 582 K0422582 53047109907 53047109904 L33 L13700 B L33 L13700 C Турбопо

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*213mm Капацитет Keyless 1 / 220 UNF Планината Spanner Вежба ЧакКапац�

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w / 1 / 8" Чак+ Монтажа Заградата 1236 V Нови 2017Опис : Боја : Ц�

Шум на ова место се должи на улогата и позицијата на перница,Тоа може ефикасно да се избегне повеќето од

Опис на производот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на K03 53039880018 5303970018 9632427880 0375 A6 За Citroen Xantia 2000 За Peugeot 406 2.0 L HDi 199801

Карактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 4241 / М2 (погоден за употреба на ра�

Опис на производот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 038253019 N За АУДИ А3 За

0.76" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ�

)Превозот1.Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка : 14411VK500 14411VK50 B 14411 VK500 14411 VK50 B ОЕМ БР.�

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк�

1" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН

Опис На ПроизводотНОВИТЕ Турбо GT2056 V 769708 7697085004 S 7697085004 S 7697080003 7697080002 7697080001 14411EC00 C 14411EC00 B 14411EC00 E За NISSAN Нава�

Нов и оригинален CJ2 MCPU12 OMRON CPU ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не дос�

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ве молиме имајте во предвид дека сите дополнителни царински давачки, брокерски, такс

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Тол

34mm Biметал Осцилирачки Multimaster Алатки Видов Ножеви за сечење металНож за Сечење длабочина : 40mmНож за Сечењ

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002

0*20*5mm влажни резба&сечење дијамант видов ножеви за mansory резба Видов Категорија : Камен универзална виде н

Бесплатен Превозот! Електрични чекан алатки додатоци Бутици Имајќи таблета парчеза Bosch GBH228,висококвали

Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Било увозни �

Опис на производот Турбо 100% НОВИ За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV BKP 2.0 L TDI GT1749 V 724930 7249305009 S 72493

Бутик Електрични чекан вежба средината Алуминиум седиште додатоци за Bosch GBH226 / 26 DRE Одговара за Бош Модел

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Wastegate Actuator GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 03825

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

Please wait...