0
clear
  • Турбо K0422 582 K0422-582 53047109907 53047109904 L33L13700B L33L13700C За Mazda 3 6 CX-7 DISI NA 2.3 L 244HP 07-10 Турбополнач
  • -20%
  • -20%
Турбо K0422 582 K0422-582 53047109907 53047109904 L33L13700B L33L13700C За Mazda 3 6 CX-7 DISI NA 2.3 L 244HP 07-10 Турбополнач

Турбо K0422 582 K0422-582 53047109907 53047109904 L33L13700B L33L13700C За Mazda 3 6 CX-7 DISI NA 2.3 L 244HP

DEN 1559.52
DEN 1404.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот Турбо 100% Нови За Mazda 3 6 CX-7 DISI NA 2.3 L 244 HP 2007-10 K0422 582 K0422-582 53047109907 53047109904 L33 L13700 B L33 L13700 C Турбополнач Турбо Модел : K0422-582 Дел Бр. : 53047109907 ОЕМ Бр. : L33 L13700 B 53047109904 L3 Y31370 ZC L3 Y11370 ZC L33 L13700 C L3 YC1370 Z L3 Y41370 ZC Примена : За Mazda 6; За Mazda 3; За Mazda CX-7 2.3 L 2007-2010 Моторот : DISI NA 2.3 L, DISI NA 179 KW 244 HP Ладење : Вода, ладење и масло за подмачкување Примена : За Mazda 6/3, CX-7 со DISI NA Мотор 2007-2010 За Mazda CX-7 Автомобил со DISI NA Мотор 2007-2010 Дел Број L33 L13700 C Претходната Верзија L33 L13700 B, L33 L13700 E OE број 53047109904 Година 2007-2010 Опис за Mazda 6/3 , CX-7 Производителот Дел Број L3 Y11370 ZC CHRA 53047109907 Турбо Модел K0422-582, K04-2274 DCB TG HWTS МОНО ПРОТОКОТ на Моторот DISI NA Зафатнина 2.3 L, DISI NA KW 179/244

Детални карактеристики

Број На Модел На:
K0422-582 K0422-581 53047109907 За Mazda 3 6 CX-7 DISI NA 2.3 L 07-10
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
K04 K0422-582 K0422-581 K0422 582 Турбо Турбополнач
Дел Број ..:
L33L13700B 53047109904 L3Y31370ZC L3Y11370ZC
Дел Број:
L33L13700C L3YC1370Z L3Y41370ZC
OE БР.:
53047109907
Апликацијата возило:
За Mazda 6 За Mazda 3 За Mazda CX-7 2.3 L 2007-2010
Примена на моторот:
DISI NA 2.3 L, DISI NA 179KW 244HP
Ладење:
Вода за ладење и Масло за подмачкување
Гаранција:
12 месеци трговија на Големо
Модел:
K0422-582 K0422-581 53047109907 За Mazda 3 6 CX-7 DISI NA 2.3 L 07-10

Слични производи

4 TSI 20052009 година 140 HP БЛГ / BMY Продавница Грижа за корисници1.4 L TSI Турбополнач Турбо модел : K03 VP58 0152 0162 0248 0099

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*213mm Капацитет Keyless 1 / 220 UNF Планината Spanner Вежба ЧакКапац

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w / 1 / 8" Чак+ Монтажа Заградата 1236 V Нови 2017Опис : Боја : Ц

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на K04 53049880022 53049700022 53049880020 53049700020 06 A145704 P 06

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ K03 53039880050 53039700050 Турбополнач За Citroen C5 C8 Xantia За Peugeot 406 607 107 HP 110 H

Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Нашите работното време е од 0

0.76" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

Бутик Електрични чекан вежба средината Алуминиум седиште додатоци за Bosch GBH226 / 26 DRE Одговара за Бош Модел

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеал

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

1" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН

Нов и оригинален CJ2 MCPU12 OMRON CPU ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не дос

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Тол

Ви благодариме за вашата поддршка.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,а

______________________________________________________________________________________________

JONSBO GA01 екранот заградата база сите алуминиум заградата / зајакнато стакло прозрачна платформаНа GA01 ек

0.82" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Карактеристики : Кобалт обложени да се намали триењето и водење на температурата, да го продолжат својо

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

Опис на производот Турбо 100% НОВИ За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV BKP 2.0 L TDI GT1749 V 724930 7249305009 S 72493

0.86" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Бесплатен Превозот! Електрични чекан алатки додатоци Бутици Имајќи таблета парчеза Bosch GBH228,висококвали

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

Нашите работното време е од 09 : 0018 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.Да им помогне на купувачите

0*20*5mm влажни резба&сечење дијамант видов ножеви за mansory резба Видов Категорија : Камен универзална виде н

Please wait...