0
clear
  • Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA K04 53049880022 53049700022 06A145704P 06A145702 За Audi S3 Quattro TT AJH AMK APX APY 1.8 Т 1.8 L
  • -20%
  • -20%
Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA K04 53049880022 53049700022 06A145704P 06A145702 За Audi S3 Quattro TT AJH AMK APX APY 1.8 Т 1.8 L

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA K04 53049880022 53049700022 06A145704P 06A145702 За Audi S3 Quattro TT AJH

DEN 7919.52
DEN 7128.00

Количината на стоката
Тековен

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на K04 53049880022 53049700022 53049880020 53049700020 06 A145704 P 06 A145704 M 06 A145704 P 06 A145704 Q 06 A145704 PX 06 A145704 PV 06 A145702 Турбополнач За Audi S3 Quattro 1.8 Т 2000-02 210hp TT 225 HP AJH 1999-06 НОВИ
- 1999-2012 За Audi S3, TT со AMK Мотор Модел : K04 K04-022 K04 022 Меѓусебно со 53049880020
Дел NO. :
53049700022 53049880022 53049880020 53049700020
ОЕМ БР. :
06 A145704 P 06 A145704 M 06 A145704 Q 06 A145704 PX 06 A145704 PV 06 A145702
Апликацијата возило :
За Audi S3 Quattro 1.8 Т 00-02 210hp/ TT 225 HP AJH 1999-2006
Примена на моторот :
AJH AMK APX APY 1.8 Т 1.8 L
Дел Број 53049880022
Заменлив со 53049880020 OE број 06 A145704 P Година 1999-2012 Опис Автомобили TT / S3 Дел Број 53049700022 CHRA 53047100507 Турбо Модел K04-2275 ECD5.82 KCAXH Зафатнина 1.8 L V5 quer / кратката Мотор AMK, AMK APX,AJH KW 155 ВРТЕЖИ во минута Max 5900 Гориво Бензин

Детални карактеристики

Број На Модел На:
K04 53049880022 53049700022 За Audi S3 Quattro 1.8 Т 2000-02 TT AJH
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
K04 022 Турбо Кертриџ CHRA Меѓусебно со 53049880020
Дел Број:
53049700022 53049880022 5304-988-0022 5304-970-0022
Дел Број.:
53049700020 53049880020 5304-988-0020 5304-970-0020
Дел Број.. :
5304 988 0022 5304 970 0022 5304 988 0020 5304 970 0020
OE БР.:
06A145704P 06A145704M 06A145704Q 06A145704PX 06A145704PV 06A145702
Апликацијата возило:
За Audi S3 Quattro 1.8 Т 2000-02 210hp TT 225HP AJH 1999-2006
Примена на моторот:
AJH AMK APX APY 1.8 Т 1.8 L Турбополнач
Гаранција време :
12 месеци
Превозот :
Бесплатен превозот
Модел:
K04 53049880022 53049700022 За Audi S3 Quattro 1.8 Т 2000-02 TT AJH

Слични производи

34mm Biметал Осцилирачки Multimaster Алатки Видов Ножеви за сечење металНож за Сечење длабочина : 40mmНож за Сечењ

Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Нашите работното време е од 0

Ви благодариме за вашата поддршка.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,а

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова колекции За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV

1" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо 100% Нови За ISUZU НПР W4 W5500 Камион 19881994 4 BD1 T 4 BD2 T 3.9 L D TB2518 466898 4668985

Опис На ПроизводотНОВИТЕ Турбо GT2056 V 769708 7697085004 S 7697085004 S 7697080003 7697080002 7697080001 14411EC00 C 14411EC00 B 14411EC00 E За NISSAN Нава

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*213mm Капацитет Keyless 1 / 220 UNF Планината Spanner Вежба ЧакКапац

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ве молиме имајте во предвид дека сите дополнителни царински давачки, брокерски, такс

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

Повратни информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

Ние нудиме широк спектар на турбополнач и во однос производи.масло излегуваат во јавноста ,Турбина школ

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

0.86" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

JONSBO GA01 екранот заградата база сите алуминиум заградата / зајакнато стакло прозрачна платформаНа GA01 ек

Карактеристики : Кобалт обложени да се намали триењето и водење на температурата, да го продолжат својо

Карактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 4241 / М2 (погоден за употреба на ра

Нов и оригинален CJ2 MCPU12 OMRON CPU ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не дос

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Опис на производот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TD025 4917306503 4917306501 4917306500 4917306601 Турбополнач За "ОПЕЛ" Astra G H ;Cor

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Тол

6080mm Дијамант Обложени Дупка Машина Видов Вежба Битови за Стакло Керамичка Плочка МермерДијамант облож

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ K03 53039880050 53039700050 Турбополнач За Citroen C5 C8 Xantia За Peugeot 406 607 107 HP 110 H

Please wait...