0
clear
  • Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Масло RHF4H VN3 14411-VK500 14411VK500 За Nissan Навара Граница MD22 2.5 L X-Trail ДИ YD22ETI 2.2 L
  • -20%
  • -20%
Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Масло RHF4H VN3 14411-VK500 14411VK500 За Nissan Навара Граница MD22 2.5 L X-Trail ДИ YD22ETI 2.2 L

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Масло RHF4H VN3 14411-VK500 14411VK500 За Nissan Навара Граница MD22 2.5 L

DEN 7919.52
DEN 7128.00

Количината на стоката
Тековен

)
Превозот
1.Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка. : 14411-VK500 14411-VK50 B 14411 VK500 14411 VK50 B ОЕМ БР.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.5 L Зафатнина Од 2.Ако купите со 5 или повеќе turbos, ве молиме контактирајте со нас за трговија на големо цена.5 L Граница IHI V-Spec.Обично ние прогласи пониска вредност и да го потпише примерокот за да се минимизира царина. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош
Повратните информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. : VA420058 VA420115 VB420058 VD420058 Апликација Возило : За NISSAN Навара 2.Ако би сакале да не контактирате : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.Ако не можете да најдете право turbo на нашата онлајн Продавница, ве молиме контактирајте не за цена.2 L Турбополнач Турбо Модел : RHF4 H Дел БР.2 LD RHF4 VB420058 14411 VK500 Турбо Модел RHF4 H-64006 PZ12 NHBRL362 CCZ Дел Број VD420058 Претходниот Дел Број VA420058 VA420115 VB420058 OE Број 14411 VK500 14411-VK500 14411-VK50 B 14411 VK50 B Година 2002 - Опис За NISSAN X-Trail Навара 2.Сите предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.2 L 136 HP Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само Апликација следниве модели : За Nissan Навара со YD25 DDTi Мотор 2002 - За Nissan Навара MD22 2.Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RHF4H VN3 14411-VK500 За Nissan Навара MD22 2.5 L X-Trail YD22ETI 2.2 L
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
RHF4H VN3 Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA Core
Дел Број:
14411-VK500 14411-VK50B 14411 VK500 14411 VK50B 14411VK500 14411VK50B
OE БР.:
VA420058 VA420115 VB420058 VD420058 VB420058
Апликацијата возило :
За NISSAN Навара Граница 2.5 ДИ 2.5 L X-Trail 2.2 DI 2.2 L
Примена на моторот:
MD22 2.5 L 133HP YD22ETI 2.2 L 136HP
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Гаранција :
12 месеци
Тип На Мотор :
Дизел
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот
Модел:
RHF4H VN3 14411-VK500 За Nissan Навара MD22 2.5 L X-Trail YD22ETI 2.2 L

Слични производи

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ве молиме имајте во предвид дека сите дополнителни царински давачки, брокерски, такс

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова Колекции GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 713673

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Бесплатен Превозот! Електрични чекан алатки додатоци Бутици Имајќи таблета парчеза Bosch GBH228,висококвали

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w / 1 / 8" Чак+ Монтажа Заградата 1236 V Нови 2017Опис : Боја : Ц

6080mm Дијамант Обложени Дупка Машина Видов Вежба Битови за Стакло Керамичка Плочка МермерДијамант облож

4 TSI 20052009 година 140 HP БЛГ / BMY Продавница Грижа за корисници1.4 L TSI Турбополнач Турбо модел : K03 VP58 0152 0162 0248 0099

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

wyприклучокstartЖешка Стока$17.85 $беа 25,5$59.40 $84.86$28.69 $47.81$10.50 $14$40.25 $57.5$45.49 $64.99wyприклучоккрајdianxiaobao_1dianxiaobao_2 GOXAWEE

35 mm месо тело 25мм Свиња Грива Четка Т Форма Паралелно Четка Jade Bodhi Ореви Јазот Чистење Полирачмесо тело г

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ K03 53039880050 53039700050 Турбополнач За Citroen C5 C8 Xantia За Peugeot 406 607 107 HP 110 H

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо 100% Нови За ISUZU НПР W4 W5500 Камион 19881994 4 BD1 T 4 BD2 T 3.9 L D TB2518 466898 4668985

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

0.86" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел с

Бутик Електрични чекан вежба средината Алуминиум седиште додатоци за Bosch GBH226 / 26 DRE Одговара за Бош Модел

Опис на производот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 038253019 N За АУДИ А3 За

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеал

Нов и оригинален CJ2 MCPU12 OMRON CPU ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не дос

Please wait...