0
clear
  • Турбо Поправка Комплет обнова KP35 54359880000 54359700000 54359880002 54359700002 За Рено Kangoo Megane Сценско Micra 1.5 L K9K700
  • -20%
  • -20%
Турбо Поправка Комплет обнова KP35 54359880000 54359700000 54359880002 54359700002 За Рено Kangoo Megane Сценско Micra 1.5 L K9K700

Турбо Поправка Комплет обнова KP35 54359880000 54359700000 54359880002 54359700002 За Рено Kangoo Megane Сценско

DEN 1343.52
DEN 1209.00

Количината на стоката
Тековен

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова Колекции За NISSAN Micra за "Рено" Clio Kangoo Megane Сценско 1.5 L DCI K9 K700 K9 K704 K9 K710 KP35 54359880000 54359700000 Турбополнач Турбо Модел : KP35 Дел Не. : 54359880000 54359700000 5435-970-0000 5435-988-0000 54359880002 54359700002 5435-970-0002 5435-988-0002 ОЕМ Бр. : 8200119854 8200189536 8200022735 820040903 14411 BN700 Примена : За NISSAN Micra За "Рено" Clio Kangoo Megane Сценско 1.5 L DCI 2002 - Мотор : K9 K K9 K700 K9 K702 K9 K704 K9 K710 1.5 L 65 HP-82 HP Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување Примена : 1. За Nissan Micra d Ci 82 HP 1.5 L K9 K704 2003 - 2. За Рено Сценско d Ci 80 HP 1.5 L K9 K722 2003 - 3. За Рено Mgane d Ci 80 HP 1.5 L K9 K722 2003 - 4. За "Рено" Clio d Ci 80 HP 1.5 L K9 K702 2002 - Турбо Модел KP35 Дел Број 54359880002 Претходната Верзија 5435-988-0002 54359880000 54359700000 54359550002 OE Број 14411 BN700 14411-BN700 14411-00 QAG 1441100 QAG 14411 BN701 14411-BN701 Производителот Дел Број 54359700002 54359700000 54359710002 5435-970-0002 5435-970-0000 5435-971-0002 CHRA 54357100500 2003 Година - Опис На "РЕНО" Clio Kangoo Megane II NISSAN Almera Micra Мотор K9 K-702 K9 K-260 1.5 L Зафатнина Од 1,5 L 1461 кзм KW 59/60 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Споредба Број 7701473122 8200409037 8200351471 8200189536 8200119854 Агол (компресор домување) 271 Агол (турбина за домување) 292 Имајќи Домување 54391510010 Турбина Тркала 54351205006 Комп. Тркала 54391232001 Задната плоча 54391523001 Топлина shield Број 54351652000 Турбина Домување 54351009025 Компресор Покрие 54351015028 Турбина Домување AR 240 Actuator 58201104182 Заптивка (турбина влезот) 210598 Заптивка (турбина штекер) 210599 Заптивка (масло штекер) 210553 Меѓусебно 54359880000 Апликации 2001 Година - За Рено Megane II 1.5 L d Ci Мотор K9 K-702 2001 година - за Рено Kangoo јас 1.5 L d Ci Мотор K9 K-702 2001-05 За "Рено" Clio II 1.5 L d Ci Мотор K9 K-702 2001 година - За Nissan Micra 1.5 L d Ci Мотор K9 K-260
2001 - За Nissan Almera 1.5 L d Ci Мотор K9 K-260

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
KP35 54359880000 За NISSAN Micra За Рено Clio Kangoo Megane 1.5 L
Турбо Модел :
KP35 0000 0002 Турбополнач Турбо Поправка Комплет обнова колекции
Дел Број:
54359880000 54359880002 54359700000 54359700002
Дел Број .:
5435 988 0000 5435 970 0000 5435-988-0000 5435-970-0000
Дел Број ..:
5435 988 0002 5435 970 0002 5435-988-0002 5435-970-0002
OE БР.:
8200119854 8200189536 8200022735 820040903 14411BN700
Апликацијата возило:
За NISSAN Micra За Рено Clio Kangoo Megane Сценско 1.5 L DCI 2002-
Примена на моторот:
K9K K9K700 K9K702 K9K704 K9K710 1.5 L 65HP-82HP
Гаранција:
12 месеци трговија на Големо
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Модел:
KP35 54359880000 За NISSAN Micra За Рено Clio Kangoo Megane 1.5 L

Слични производи

0*20*5mm влажни резба&сечење дијамант видов ножеви за mansory резба Видов Категорија : Камен универзална виде н

Опис на производот Турбо 100% Нови За Mazda 3 6 CX7 DISI NA 2.3 L 244 HP 200710 K0422 582 K0422582 53047109907 53047109904 L33 L13700 B L33 L13700 C Турбопо

)Превозот1.Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка : 14411VK500 14411VK50 B 14411 VK500 14411 VK50 B ОЕМ БР.

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеал

Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Било увозни

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на K04 53049880022 53049700022 53049880020 53049700020 06 A145704 P 06

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо 100% Нови За ISUZU НПР W4 W5500 Камион 19881994 4 BD1 T 4 BD2 T 3.9 L D TB2518 466898 4668985

JONSBO GA01 екранот заградата база сите алуминиум заградата / зајакнато стакло прозрачна платформаНа GA01 ек

Опис На ПроизводотНОВИТЕ Турбо GT2056 V 769708 7697085004 S 7697085004 S 7697080003 7697080002 7697080001 14411EC00 C 14411EC00 B 14411EC00 E За NISSAN Нава

Опис на производот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TD025 4917306503 4917306501 4917306500 4917306601 Турбополнач За "ОПЕЛ" Astra G H ;Cor

4 TSI 20052009 година 140 HP БЛГ / BMY Продавница Грижа за корисници1.4 L TSI Турбополнач Турбо модел : K03 VP58 0152 0162 0248 0099

Повратни информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова колекции За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Тол

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ K03 53039880050 53039700050 Турбополнач За Citroen C5 C8 Xantia За Peugeot 406 607 107 HP 110 H

Бутик Електрични чекан вежба средината Алуминиум седиште додатоци за Bosch GBH226 / 26 DRE Одговара за Бош Модел

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

Опис на производот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на K03 53039880018 5303970018 9632427880 0375 A6 За Citroen Xantia 2000 За Peugeot 406 2.0 L HDi 199801

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*213mm Капацитет Keyless 1 / 220 UNF Планината Spanner Вежба ЧакКапац

Нашите работното време е од 09 : 0018 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.Да им помогне на купувачите

Опис на производот Турбо 100% НОВИ За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV BKP 2.0 L TDI GT1749 V 724930 7249305009 S 72493

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w / 1 / 8" Чак+ Монтажа Заградата 1236 V Нови 2017Опис : Боја : Ц

Ние нудиме широк спектар на турбополнач и во однос производи.масло излегуваат во јавноста ,Турбина школ

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

Карактеристики : Кобалт обложени да се намали триењето и водење на температурата, да го продолжат својо

0.82" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Please wait...