0
clear
  • Турбо GT1749V 724930 724930-5009S 724930-5008S 724930-0009 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran BKD AZV BKP 2.0 L TDI Турбополнач
  • -20%
  • -20%
Турбо GT1749V 724930 724930-5009S 724930-5008S 724930-0009 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran BKD AZV BKP 2.0 L TDI Турбополнач

Турбо GT1749V 724930 724930-5009S 724930-5008S 724930-0009 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran BKD AZV

DEN 20159.52
DEN 18144.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот Турбо 100% НОВИ За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 - BKD AZV BKP 2.0 L TDI GT1749 V 724930 724930-5009 S 724930 - 5008 S 724930-0006 724930-0004 724930-0002 03 G253019 A 03 G253019 H 03 G253019 J Турбополнач Турбо Модел : GT1749 V 724930 Дел Бр. : 724930-5009 S 724930-5008 S 724930-0009 724930-0006 724930-0004 724930-0002 ОЕМ Бр. : 03 G253019 A 03 G253019 H 03 G253019 J 03 G253019 AV550 03 G253014 H 03 G253010 J 03 G253019 AX 03 G253019 AV 03 G253014 HX 03 G253014 HV Примена : За АУДИ А3 TDI,За Seat Altea TDI Леон За "Шкода" Octavia II 2.0 L TDI За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V;PASSAT B6 Touran TDI 2003-06 2.0/4 D Моторот : BKD AZV BKP 2.0 2.0 L/4 TDI 140 HP 103 KW Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само за Апликација : Турбо Модел GT1749 V (S2) Дел Број 724930-5009 S Претходната Верзија 724930-0002 724930-0004 724930-0006 724930-0009 724930-5006 S 724930-5008 S OE број 03 G253019 A 03 G253019 AV550 03 G253014 H 03 G253010 J Година 2003-2006 Опис За AUDI A3 "фолксваген" TDI Jetta Golf V PASSAT Touran 2.0 TDI D Мотор Код BKD AZV BKP 2.0 2.0 L/4 TDI Зафатнина 2.0 L TDI 4 Вентил KW 138 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Апликации 1. За АУДИ А3 TDI 138 HP 2.0 L моторот : BKD,2003 - 2. За "ФОЛКСВАГЕН" Голф GT 140 HP 2.0 L моторот : BKD,2004 - 3. За "ФОЛКСВАГЕН" Touran 138 HP 2.0 L моторот : AZV/BKD,2003 - 4. За Seat Altea TDI 138 HP 2.0 Л моторот : BKD/AZV,2004 до 2007 година 5. за Седиште Леон 136 HP 2.0 Л мотор код : BKD/AZV,2005-2007 6. За "Шкода" Octavia II 136 HP 2.0 L BKD/AZV,2004 до 2007 година 7. За Фолксваген Голф V 138 HP 2.0 L моторот : BKD/AZV,2004 - 8. За "Фолксваген" Passat B6 138 HP 2.0 L BKD/AZV,2005-2008 година 9. За Фолксваген Голф IV 2.0 L TDI 138 HP BKAZV 2003-06

Детални карактеристики

Број На Модел На:
724930-0009 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran 03 - BKD AZV BKP 2.0 L
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
GT1749V 724930 Турбо Турбополнач
Дел Број:
724930-5009S 724930-5008S 724930-0006 724930-0004 724930-0002
Дел Број.:
724930 5009S 724930 5008S 724930 0006 724930 0004 724930 0002
Дел Број.. :
7249305009S 7249305008S 7249300006 7249300004 7249300002
OE БР.:
03G253019A 03G253019H 03G253019J 03G253019AV550 03G253014H 03G253010J
Возило.:
За АУДИ А3 фолксваген TDI JETTA GOLF V PASSAT Touran TDI 2003-06 2.0/4 D
моторот:
BKD AZV BKP 2.0 2.0 L/4 TDI 140HP За Фолксваген
Модел:
724930-0009 За АУДИ А3 За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran BKD AZV BKP 2.0 L

Слични производи

JONSBO GA01 екранот заградата база сите алуминиум заградата / зајакнато стакло прозрачна платформаНа GA01 ек�

Бесплатен Превозот! Електрични чекан алатки додатоци Бутици Имајќи таблета парчеза Bosch GBH228,висококвали

Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Нашите работното време е од 0

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо 100% Нови За ISUZU НПР W4 W5500 Камион 19881994 4 BD1 T 4 BD2 T 3.9 L D TB2518 466898 4668985

Повратни информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова колекции За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV

0.82" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ�

Ако би сакале да знаат каде објектот е,ќе следење на линкот 17 TRACK Ве молиме да се разбере.Ние ќе ви помогн�

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр�

Нов и оригинален CJ2 MCPU12 OMRON CPU ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не дос�

34mm Biметал Осцилирачки Multimaster Алатки Видов Ножеви за сечење металНож за Сечење длабочина : 40mmНож за Сечењ

wyприклучокstartЖешка Стока$17.85 $беа 25,5$59.40 $84.86$28.69 $47.81$10.50 $14$40.25 $57.5$45.49 $64.99wyприклучоккрајdianxiaobao_1dianxiaobao_2 GOXAWEE �

0.86" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ�

Карактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 4241 / М2 (погоден за употреба на ра�

35 mm месо тело 25мм Свиња Грива Четка Т Форма Паралелно Четка Jade Bodhi Ореви Јазот Чистење Полирачмесо тело г

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w / 1 / 8" Чак+ Монтажа Заградата 1236 V Нови 2017Опис : Боја : Ц�

Шум на ова место се должи на улогата и позицијата на перница,Тоа може ефикасно да се избегне повеќето од

Ви благодариме за вашата поддршка.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,а

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

______________________________________________________________________________________________

Please wait...