0
clear
  • Слободен Брод Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 713672 713672-5006S За Ауди А3 Octavia ФОЛКСВАГЕН Голф IV AHF ALH ЗНМ AUY 1.9 L Турбополнач
  • -20%
  • -20%
Слободен Брод Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 713672 713672-5006S За Ауди А3 Octavia ФОЛКСВАГЕН Голф IV AHF ALH ЗНМ AUY 1.9 L Турбополнач

Слободен Брод Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 713672 713672-5006S За Ауди А3 Octavia ФОЛКСВАГЕН Голф

DEN 2183.52
DEN 1965.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV AHF ALH ЗНМ AUY 1.9 L TDI GT1749 V 713672 713672-5006 S 713672-5005 S 713672-0005 713672-0004 713672-0003 713672-0002 Турбополнач Турбо Модел : GT1749 V Дел Бр. : 713672-5006 S 713672-5005 S 713672-0005 713672-0004 713672-0003 713672-0002 713672-0001 ОЕМ Бр. : 038253019 C 038253019 CX 038253019 CV 038253019 CV500 038253019 CV225 Примена : За АУДИ А3;Седиште Леон Толедо II; "Шкода" Octavia јас; За Фолксваген Буба Golf IV 1.9 L Моторот : AHF ALH ЗНМ AUY PD UI 1.9 L TDI Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само за Апликација : Турбо Модел GT1749 V(S1) Дел Број 713672-5006 S Претходната Верзија 713672-0002, 713672-0003, 713672-0004, 713672-0005, 713672-5005 S OE број 038253019 C, 038253019 CV500, 03 G253016 N, 038253019 CV225 Година 2000-2006 Опис За Audi A3,За Седиште Леон,За Фолксваген Буба, Golf IV CHRA 433395-0020 (433395-0040) Мотор PD UI, ALH, AHF, ЗНМ, AUY Зафатнина 1.9 L, 1896 кзм, 4 CYL KW 81/85 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Агол (компресор домување) 177 Агол (турбина за домување) 90 Имајќи Домување 433145-0005/722282-0002 Турбина Тркала 434533-0002/434533-0039 Комп. Тркала 434812-0001/434812-0002 Задната плоча 700593-0006 Топлина Shield 433112-0001 Удар Комплет 732248-0003/732252-0001 Услуга за Полнење, Големи 732248-003/732245-0001 Турбина Домување AR VNT1 Actuator 434855-0015 Settings Отпад портата на вредноста (притисок) 0.224-0.229 bar Settings Отпад порта (лифт вратило) 0.5-4.0 mm Заптивка издувната цевка 210664 Заптивка (турбина штекер) 210311 Заптивка (масло штекер) 210243 Заптивка actuator EGR 210313 Апликации 2000-06 За Ауди А3 TDI со PD UI Мотор 00-06 За Седиште Леон TDI S со PD UI Мотор 00-06 За Фолксваген Голф TDI со PD UI Мотор 1996-2003 За Audi A3 1.9 TDI (8 L) Мотор ALH, AHF 1997-2001 За Audi A3 1.9 TDI (8 L) Мотор ALH, AHF 1999-2005 За Седиште Леон 1.9 TDI Мотор ALH, AHF 1999-2003 За Седиште Толедо II 1.9 TDI Мотор ALH 1999-2004 за Седиште Толедо II 1.9 TDI Мотор AHF 1997-2007 за "Шкода" Octavia јас 1.9 TDI Мотор ALH, AHF 1998-2004 За Фолксваген Буба 1.9 TDI Мотор ALH, AHF, ЗНМ, AUY 1998-2004 за "Фолксваген" Бора 1.9 TDI Мотор LH, AHF, ЗНМ, AUY 1997-2003 За Фолксваген Голф IV 1.9 TDI Мотор ALH, AHF

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
За Ауди А3 Octavia ФОЛКСВАГЕН Буба Голф AHF ALH ЗНМ AUY 1.9 L 713672-5006S
Објектот:
GT1749V 713672 03G253016N Турбо Турбополнач Поправка Комплет обнова на комплет
Дел Број:
713672-5006S 713672-5005S 713672-0005 713672-0004 713672-0003 713672-2
Дел Број .:
713672 5006S 713672 5005S 713672 0005 713672 0004 713672 0003 713672 2
Дел Број.. :
7136725006S 7136725005S 7136720005 7136720004 7136720003 713672
OE БР.:
038253019C 038253019CX 038253019CV 038253019CV500 038253019CV225
Апликацијата возило:
За Седиште Леон Толедо II;За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Буба Golf IV 1.9 L
Примена на моторот:
AHF ALH ЗНМ AUY PD UI 1.9 L TDI За Ауди А3 За Шкода Octavia јас;
Ладење :
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот
Модел:
За Ауди А3 Octavia ФОЛКСВАГЕН Буба Голф AHF ALH ЗНМ AUY 1.9 L 713672-5006S

Слични производи

Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Било увозни

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*213mm Капацитет Keyless 1 / 220 UNF Планината Spanner Вежба ЧакКапац

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова колекции За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV

0*20*5mm влажни резба&сечење дијамант видов ножеви за mansory резба Видов Категорија : Камен универзална виде н

wyприклучокstartЖешка Стока$17.85 $беа 25,5$59.40 $84.86$28.69 $47.81$10.50 $14$40.25 $57.5$45.49 $64.99wyприклучоккрајdianxiaobao_1dianxiaobao_2 GOXAWEE

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

Опис На ПроизводотНОВИТЕ Турбо GT2056 V 769708 7697085004 S 7697085004 S 7697080003 7697080002 7697080001 14411EC00 C 14411EC00 B 14411EC00 E За NISSAN Нава

4 TSI 20052009 година 140 HP БЛГ / BMY Продавница Грижа за корисници1.4 L TSI Турбополнач Турбо модел : K03 VP58 0152 0162 0248 0099

Бесплатен Превозот! Електрични чекан алатки додатоци Бутици Имајќи таблета парчеза Bosch GBH228,висококвали

Нашите работното време е од 09 : 0018 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.Да им помогне на купувачите

6080mm Дијамант Обложени Дупка Машина Видов Вежба Битови за Стакло Керамичка Плочка МермерДијамант облож

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел с

1" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН

Ви благодариме за вашата поддршка.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,а

0.86" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Карактеристики : Кобалт обложени да се намали триењето и водење на температурата, да го продолжат својо

Опис на производот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TD025 4917306503 4917306501 4917306500 4917306601 Турбополнач За "ОПЕЛ" Astra G H ;Cor

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеал

JONSBO GA01 екранот заградата база сите алуминиум заградата / зајакнато стакло прозрачна платформаНа GA01 ек

Please wait...