0
clear
  • Турбо Кертриџ CHRA Core K04 020 53049880020 53049700020 06A145704P 06A145704M За Audi S3 Quattro TT AJH AMK APX APY 1.8 Т 1.8 L
  • -20%
  • -20%
Турбо Кертриџ CHRA Core K04 020 53049880020 53049700020 06A145704P 06A145704M За Audi S3 Quattro TT AJH AMK APX APY 1.8 Т 1.8 L

Турбо Кертриџ CHRA Core K04 020 53049880020 53049700020 06A145704P 06A145704M За Audi S3 Quattro TT AJH AMK

DEN 6364.32
DEN 5728.00

Количината на стоката
Тековен

Опис на производот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на K04 53049880022 53049700022 53049880020 53049700020 06 A145704 P 06 A145704 M 06 A145704 P 06 A145704 Q 06 A145704 PX 06 A145704 PV 06 A145702 Турбополнач За Audi S3 Quattro 1.8 Т 2000-02 210hp TT 225 HP AJH 1999-06 НОВИ
- 1999-2012 За Audi S3, TT со AMK Мотор Модел : K04 K04-022 K04 022 Меѓусебно со 53049880020
Дел NO. :
53049700022 53049880022 53049880020 53049700020
ОЕМ БР. :
06 A145704 P 06 A145704 M 06 A145704 Q 06 A145704 PX 06 A145704 PV 06 A145702
Апликацијата возило :
За Audi S3 Quattro 1.8 Т 00-02 210hp/ TT 225 HP AJH 1999-2006
Примена на моторот :
AJH AMK APX APY 1.8 Т 1.8 L
Дел Број 53049880022
Заменлив со 53049880020 OE број 06 A145704 P Година 1999-2012 Опис Автомобили TT / S3 Дел Број 53049700022 CHRA 53047100507 Турбо Модел K04-2275 ECD5.82 KCAXH Зафатнина 1.8 L V5 quer / кратката Мотор AMK, AMK APX,AJH KW 155 ВРТЕЖИ во минута Max 5900 Гориво Бензин

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
K04 53049700020 53049880020 За Audi S3 Quattro 1.8 Т AJH 1999-
Објектот:
K04 K04-022 K04 022 Меѓусебно со 53049880020 Турбополнач
Дел Број:
53049700022 53049880022 5304-988-0022 5304-970-0022
Дел Број.:
53049700020 53049880020 5304-988-0020 5304-970-0020
Дел Број.. :
5304 988 0022 5304 970 0022 5304 988 0020 5304 970 0020
OE БР.:
06A145704P 06A145704M 06A145704Q 06A145704PX 06A145704PV 06A145702
Апликацијата возило:
За Audi S3 Quattro 1.8 Т 00-02 210hp TT 225HP AJH 1999-2006
Примена на моторот:
AJH AMK APX APY 1.8 Т 1.8 L
Гаранција време :
12 месеци
Модел:
K04 53049700020 53049880020 За Audi S3 Quattro 1.8 Т AJH 1999-

Слични производи

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеал

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел с

0.76" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За

Повратни информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

Шум на ова место се должи на улогата и позицијата на перница,Тоа може ефикасно да се избегне повеќето од

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Било увозни

Бутик Електрични чекан вежба средината Алуминиум седиште додатоци за Bosch GBH226 / 26 DRE Одговара за Бош Модел

Опис На ПроизводотНОВИТЕ Турбо GT2056 V 769708 7697085004 S 7697085004 S 7697080003 7697080002 7697080001 14411EC00 C 14411EC00 B 14411EC00 E За NISSAN Нава

4 TSI 20052009 година 140 HP БЛГ / BMY Продавница Грижа за корисници1.4 L TSI Турбополнач Турбо модел : K03 VP58 0152 0162 0248 0099

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*213mm Капацитет Keyless 1 / 220 UNF Планината Spanner Вежба ЧакКапац

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

______________________________________________________________________________________________

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

Опис на производот Турбо 100% НОВИ За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV BKP 2.0 L TDI GT1749 V 724930 7249305009 S 72493

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002

Ние нудиме широк спектар на турбополнач и во однос производи.масло излегуваат во јавноста ,Турбина школ

0*20*5mm влажни резба&сечење дијамант видов ножеви за mansory резба Видов Категорија : Камен универзална виде н

Опис на производот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 038253019 N За АУДИ А3 За

Please wait...