0
clear
  • Слободен Брод K03 53039700118 53039700181 53039700163 118 181 163 Нема electri Турбо За Mini Cooper S R55 R56 R57 EP6 DTS EP6DTS 1.6 L
  • -20%
  • -20%
Слободен Брод K03 53039700118 53039700181 53039700163 118 181 163 Нема electri Турбо За Mini Cooper S R55 R56 R57 EP6 DTS EP6DTS 1.6 L

Слободен Брод K03 53039700118 53039700181 53039700163 118 181 163 Нема electri Турбо За Mini Cooper S R55 R56

DEN 22559.52
DEN 20304.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Било увозни давачки е на купувачот одговорност.купувачот ќе биде одговорен за сите трошоци.
ако производите се оштетени со неточни операција или отвори и поправени приватно.6 L P 175 HP Турбо Модел K03 Дел Број 53039880181 Претходната Верзија 53039700118 53039880118 53039700163 53039880163 Производителот Дел Број 53039700181 53039700118 OE број 7600881 V75556978004 756542401 756542402 11657600890 7600890 11657565912 7565912 Година 2009-2012 Опис За Mini Cooper S R55 R56 R57 CHRA 53037100527 Мотор Модел EP6 DTS EP6 DTS N14 Зафатнина 1. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .6 L P 175 HP Не електричниот вентил
Модел : K03 Дел БР.
Пакување Детали :
· Контактното Пакување : Водоотпорен пластична амбалажа
· Надворешното Пакување : Извоз тетрапак пакување со foampuff
· Прилагодено пакување е на располагање
За Испорака :
Генерално ,објектите ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по извршената уплата.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
K03 53039880181 53039880118 За Mini Cooper S R55 R56 R57 EP6 DTS 1.6 L
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
K03 5303 970 0118 53039880181 Не електричниот вентил Турбо Турбополнач
Дел Број :
53039700118 53039880118 53039700163 53039880163 53039700181
Дел Број . :
5303-970-0118 5303-988-0118 5303-970-0163 5303 988 0118 5303 970 0163
Дел Број .. :
5303-988-0163 5303-970-0181 5303 988 0163 5303 970 0181 5303 970 0118
OE БР.:
756542401 11657600890 11657565912 V75556978004
Апликацијата возило :
За Mini Cooper S R55 R56 R57 2006-2010 1.6 L
Примена на моторот :
EP6 DTS EP6DTS N14 1.6 L P 175HP
Тип На Мотор :
Бензин
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот
Модел:
K03 53039880181 53039880118 За Mini Cooper S R55 R56 R57 EP6 DTS 1.6 L

Слични производи

Нашите работното време е од 09 : 0018 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.Да им помогне на купувачите

35 mm месо тело 25мм Свиња Грива Четка Т Форма Паралелно Четка Jade Bodhi Ореви Јазот Чистење Полирачмесо тело г

4 TSI 20052009 година 140 HP БЛГ / BMY Продавница Грижа за корисници1.4 L TSI Турбополнач Турбо модел : K03 VP58 0152 0162 0248 0099

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо 100% Нови За ISUZU НПР W4 W5500 Камион 19881994 4 BD1 T 4 BD2 T 3.9 L D TB2518 466898 4668985

0.82" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеал

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња Топла притисне Дијамант турбо Ножот со Коса за заштита на забите (105mm)Specifi за ратифика

1" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w / 1 / 8" Чак+ Монтажа Заградата 1236 V Нови 2017Опис : Боја : Ц

Карактеристики : Кобалт обложени да се намали триењето и водење на температурата, да го продолжат својо

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

Бутик Електрични чекан вежба средината Алуминиум седиште додатоци за Bosch GBH226 / 26 DRE Одговара за Бош Модел

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

0*20*5mm влажни резба&сечење дијамант видов ножеви за mansory резба Видов Категорија : Камен универзална виде н

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Карактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 4241 / М2 (погоден за употреба на ра

Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена.3 mmБројот на тркала остава : 10Агол : Компресор : 150mm Ту

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

Нов и оригинален CJ2 MCPU12 OMRON CPU ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не дос

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*213mm Капацитет Keyless 1 / 220 UNF Планината Spanner Вежба ЧакКапац

Шум на ова место се должи на улогата и позицијата на перница,Тоа може ефикасно да се избегне повеќето од

Ние нудиме широк спектар на турбополнач и во однос производи.масло излегуваат во јавноста ,Турбина школ

Please wait...