0
clear
  • Слободен Брод Турбо Wastegate Actuator GT1749V 713673 713673-5006S 713673-0005 713673-0001 038253019N 038253019NV 03G253014E AUY ЗНМ
  • -20%
  • -20%
Слободен Брод Турбо Wastegate Actuator GT1749V 713673 713673-5006S 713673-0005 713673-0001 038253019N 038253019NV 03G253014E AUY ЗНМ

Слободен Брод Турбо Wastegate Actuator GT1749V 713673 713673-5006S 713673-0005 713673-0001 038253019N 038253019NV

DEN 2639.52
DEN 2376.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Wastegate Actuator GT1749 V 713673 713673-5006 S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003 713673-0002 038253019 N За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон за "Шкода" Octavia За "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L AUY ЗНМ ASV PD UI 115 HP Турбополнач Турбо Модел : GT1749 V 713673 Дел Бр. : 713673-5006 S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003 713673-0002 ОЕМ Бр. : 038253019 N 038253019 NV500 038253019 NV225 038253019 NV220 03 G253014 E 1135819 1556571 YM219 G438 BA Примена : За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон за "Шкода" Octavia За "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L Моторот : AUY ЗНМ ASV PD UI 1.9 L TDI 85 KW Дизел 115 HP Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само Примена : За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 - за "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 1999-03 за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ASV година : 2000-05 за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 101 HP 74 KW Моторот : ATD ASV година : 2000-05 за "Шкода" Octavia 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ASV година : 2000-07 за "Шкода" Octavia 1.9 TDI 115 HP 85 KW Мотор AUY ЗНМ година : 2000 - за Седиште Леон 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000-05 за Seat Alhambra 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 За Форд Галакси 1.9 TDi 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 - За AUDI A3 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000-03 За Ауди А3 Галакси/Голф Sharan 1.9 TDI 2000-06

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
GT1749V 713673-5006S За Ауди А3 Голф Sharan 1.9 L TDI 00 - AUY ЗНМ ASV
Објектот:
GT1749V 713673 Турбополнач Турбо Wastegate Actuator
Дел Број:
713673-5006S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003
Дел Број.:
713673 5006S 713673 0006 713673 0005 713673 0004 713673 0003
Дел Број.. :
7136735006S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003
Дел Број...:
713673-0002 713673-0001 713673 0002 713673 0001 7136730002 7136730001
OE БР.:
038253019N 038253019NV500 038253019NV225 038253019NV220 03G253014E
Апликацијата возило:
За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон
Апликацијата Возило .:
за Шкода Octavia За ФОЛКСВАГЕН Голф IV Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L
Примена на моторот:
AUY ЗНМ ASV PD UI 1.9 L TDI 85KW Дизел 115HP
Модел:
GT1749V 713673-5006S За Ауди А3 Голф Sharan 1.9 L TDI 00 - AUY ЗНМ ASV

Слични производи

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За

Нов и оригинален CJ2 MCPU12 OMRON CPU ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не дос

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w / 1 / 8" Чак+ Монтажа Заградата 1236 V Нови 2017Опис : Боја : Ц

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња Топла притисне Дијамант турбо Ножот со Коса за заштита на забите (105mm)Specifi за ратифика

Шум на ова место се должи на улогата и позицијата на перница,Тоа може ефикасно да се избегне повеќето од

JONSBO GA01 екранот заградата база сите алуминиум заградата / зајакнато стакло прозрачна платформаНа GA01 ек

0.86" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел с

Опис на производот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 038253019 N За АУДИ А3 За

4 TSI 20052009 година 140 HP БЛГ / BMY Продавница Грижа за корисници1.4 L TSI Турбополнач Турбо модел : K03 VP58 0152 0162 0248 0099

Бутик Електрични чекан вежба средината Алуминиум седиште додатоци за Bosch GBH226 / 26 DRE Одговара за Бош Модел

Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Напомена : Ве молиме секогаш

Бесплатен Превозот! Електрични чекан алатки додатоци Бутици Имајќи таблета парчеза Bosch GBH228,висококвали

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

Please wait...