0
clear
  • Слободен Брод Турбо За ISUZU НПР Камион 4BD1T 4BD2T 3.9 L TB2518 466898 466898-0006 466898-0002 466898-0003 466898-0007 Турбополнач
  • -20%
  • -20%
Слободен Брод Турбо За ISUZU НПР Камион 4BD1T 4BD2T 3.9 L TB2518 466898 466898-0006 466898-0002 466898-0003 466898-0007 Турбополнач

Слободен Брод Турбо За ISUZU НПР Камион 4BD1T 4BD2T 3.9 L TB2518 466898 466898-0006 466898-0002 466898-0003

DEN 15575.52
DEN 14018.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо 100% Нови За ISUZU НПР W4 W5500 Камион 1988-1994 4 BD1 T 4 BD2 T 3.9 L D TB2518 466898 466898-5006 S 466898-0006 466898-0002 466898-0003 466898-0007 8944805870 Турбополнач со Слободни Дихтунзи Турбо Модел : TB2518 Дел Бр. : 466898-5006 S 466898-0006 466898-0002 466898-0003 466898-0007 466898-0008 466898-0009 ОЕМ Не. : 8943829000 2910099001 2910094020 89703207401 8-94480-5870 8944805870 8987320741 2910099001 2910099000 894382900 Примена : За ISUZU НПР W4 W5500 камион автобус 1988-1994 4 BD2 T 3.9 L Моторот : 4 BD1 T 4 BD2 T 3.9 L D 1988-1994 Ладење : вода, ладење и масло за подмачкување Апликација :
За ISUZU НПР W4 W5500 Автобус камион 1988-1994 4 BD1 4 BD2 T 3.9 L
Турбо Модел TB2518 Дел Број 466898-5006 S Претходната Верзија 466898-0006 466898-9007 466898-0007 466898-0009 ЗАМЕНУВА СО 466898-0008 ИЛИ 466898-0009 CHRA 430425-0055 OE број 8944805870 2910099001 2910099000 894382900 8-94480-5870 8987320741 8943829000 2910099001 2910094020 89703207401 Година 1988-94 Опис За Isuzu Автобус Камион НПР W4 W5500 4 BD1 Мотор 4 BD1 4 BD2 T Зафатнина 3.9 L Поправка Комплет 709143-0001 Турбина Домување 443650-0005 Компресор Покрие 431022-0012 Турбина Домување AR 0.89 Actuator БЕЗ ОТПАД ПОРТАТА Апликации 1988-94 За Isuzu Автобус Камион НПР W4 W5500 со 4 BD1 Мотор

Детални карактеристики

Број На Модел На:
За ISUZU НПР W4 W5500 1988-94 4BD1T 4BD2T 3.9 L TB2518 466898-0003
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот :
TB2518 Турбополнач Turbo
Дел БР. :
466898-5006S 466898-0006 466898-0002 466898-0003 466898-0007
Дел Број :
466898 5006S 466898 0006 466898 0002 466898 0003 466898 0007
Дел Број. :
4668985006S 4668980006 4668980002 4668980003 4668980007
OE БР.:
8944805870 8987320741 2910099001 2910099000 894382900
OE БР.. :
466898 0009 8943829000 2910099001 2910094020 89703207401 8-94480-5870
Апликацијата возило :
За ISUZU НПР W4 W5500 Автобус камион 1988-1994 4BD1 4BD2T 3.9 L
Примена на моторот :
4BD1 4BD2 4BD1T 4BD2T 3.9 L 1988-94 466898-0008 466898-0009 466898 0008
Ладење :
Вода за ладење и Масло за подмачкување
Модел:
За ISUZU НПР W4 W5500 1988-94 4BD1T 4BD2T 3.9 L TB2518 466898-0003

Слични производи

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*213mm Капацитет Keyless 1 / 220 UNF Планината Spanner Вежба ЧакКапац

5 L) 101 K04 53049700001 1057139 За Ford Transit ФТ 190 199109 2.5 L) 100 K04 53049700001 914 F6 K682 AB Позитивни Повратни Информации Од Светот Куп

Ние нудиме широк спектар на турбополнач и во однос производи.масло излегуваат во јавноста ,Турбина школ

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w / 1 / 8" Чак+ Монтажа Заградата 1236 V Нови 2017Опис : Боја : Ц

0*20*5mm влажни резба&сечење дијамант видов ножеви за mansory резба Видов Категорија : Камен универзална виде н

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел с

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ве молиме имајте во предвид дека сите дополнителни царински давачки, брокерски, такс

Опис на производот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 038253019 N За АУДИ А3 За

275mm*450 мм круна дијамант дупчење битови | 11" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core в

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002

Повратни информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

1" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН

Нашите работното време е од 09 : 0018 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.Да им помогне на купувачите

35 mm месо тело 25мм Свиња Грива Четка Т Форма Паралелно Четка Jade Bodhi Ореви Јазот Чистење Полирачмесо тело г

Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо.Гаранција ПолитикаГарантниот период : 12 месеци

Бутик Електрични чекан вежба средината Алуминиум седиште додатоци за Bosch GBH226 / 26 DRE Одговара за Бош Модел

Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо Ако пакетот е оштетени за време на транспортот,

Ви благодариме за вашата поддршка.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,а

254mm*450 мм круна дијамант дупчење битови | 10.1" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова колекции За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

Карактеристики : Кобалт обложени да се намали триењето и водење на температурата, да го продолжат својо

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Ако би сакале да знаат каде објектот е,ќе следење на линкот 17 TRACK Ве молиме да се разбере.Ние ќе ви помогн

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

Please wait...