0
clear
  • Турбо Кертриџ CHRA Масло RHF4H VN3 14411-VK500 14411VK500 VB420058 За Nissan Навара Граница MD22 2.5 L X-Trail ДИ YD22ETI 2.2 L
  • -20%
  • -20%
Турбо Кертриџ CHRA Масло RHF4H VN3 14411-VK500 14411VK500 VB420058 За Nissan Навара Граница MD22 2.5 L X-Trail ДИ YD22ETI 2.2 L

Турбо Кертриџ CHRA Масло RHF4H VN3 14411-VK500 14411VK500 VB420058 За Nissan Навара Граница MD22 2.5 L X-Trail

DEN 6076.32
DEN 5469.00

Количината на стоката
Тековен

Ние нудиме широк спектар на турбополнач и во однос производи.масло излегуваат во јавноста ,Турбина школка нула ,и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег.5 L 2500 CCM KW 133/136 Гориво Дизел Агол (компресор домување) 357 Агол (турбина за домување) 60 Имајќи Домување RHF4/VN3 Компресор Тркала RHF4/VN3 Задната плоча RHF4/VN3 Топлина Shield RHF4 Поправка Комплет NH449811 Компресор Покрие NH443329 Турбина Домување AR 12 Actuator NH963431 Продавница Грижа за корисници
1.
Плаќање
Сите плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам само.5 L 133 HP/YD22 ETI 2.2 L 136 HP Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само Апликација следниве модели : За Nissan Навара со YD25 DDTi Мотор 2002 - За Nissan Навара MD22 2.5 L Граница IHI V-Spec. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи.Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.Ако не можете да најдете право turbo на нашата онлајн Продавница, ве молиме контактирајте не за цена. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.2 L Примена на моторот : MD22 2. : 14411-VK500 14411-VK50 B 14411 VK500 14411 VK50 B ОЕМ БР.)
Превозот
1. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.Ако купите со 5 или повеќе turbos, ве молиме контактирајте со нас за трговија на големо цена.Сите предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.5 L 2002 - ДИ 133 HP VA420058 14411-VK500 За Nissan X-Trail, Граница со YD25 DDTi Мотор 2002 - За Nissan X-Trail Ди 2001-03 2.

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RHF4H VN3 14411-VK500 За Nissan Навара MD22 2.5 L X-Trail YD22ETI 2.2 L
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
RHF4H VN3 Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA Core
Дел Број:
14411-VK500 14411-VK50B 14411 VK500 14411 VK50B 14411VK500 14411VK50B
OE БР.:
VA420058 VA420115 VB420058 VD420058 VB420058
Апликацијата возило :
За NISSAN Навара Граница 2.5 ДИ 2.5 L X-Trail 2.2 DI 2.2 L
Примена на моторот:
MD22 2.5 L 133HP YD22ETI 2.2 L 136HP
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Гаранција :
12 месеци
Тип На Мотор :
Дизел
Модел:
RHF4H VN3 14411-VK500 За Nissan Навара MD22 2.5 L X-Trail YD22ETI 2.2 L

Слични производи

Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо Ако пакетот е оштетени за време на транспортот,

6080mm Дијамант Обложени Дупка Машина Видов Вежба Битови за Стакло Керамичка Плочка МермерДијамант облож

0.82" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

Карактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 4241 / М2 (погоден за употреба на ра

300мм*450 мм круна дијамант дупчење битови | 12" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core

Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена.3 mmБројот на тркала остава : 10Агол : Компресор : 150mm Ту

Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Напомена : Ве молиме секогаш

5 L) 101 K04 53049700001 1057139 За Ford Transit ФТ 190 199109 2.5 L) 100 K04 53049700001 914 F6 K682 AB Позитивни Повратни Информации Од Светот Куп

Повратни информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

Опис на производот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 038253019 N За АУДИ А3 За

wyприклучокstartЖешка Стока$17.85 $беа 25,5$59.40 $84.86$28.69 $47.81$10.50 $14$40.25 $57.5$45.49 $64.99wyприклучоккрајdianxiaobao_1dianxiaobao_2 GOXAWEE

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

Гаранција & се Враќа Сите производи што се продаваат се нови и десно, тестирани пред испораката Ве молим

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За

Опис На ПроизводотНОВИТЕ Турбо GT2056 V 769708 7697085004 S 7697085004 S 7697080003 7697080002 7697080001 14411EC00 C 14411EC00 B 14411EC00 E За NISSAN Нава

Шум на ова место се должи на улогата и позицијата на перница,Тоа може ефикасно да се избегне повеќето од

Please wait...