0
clear
  • Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA GT17 713673 713673-0004 713673-0003 Турбополнач За Ауди А3 Галакси Голф Sharan AUY ЗНМ ASV 1.9 L
  • -20%
  • -20%
Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA GT17 713673 713673-0004 713673-0003 Турбополнач За Ауди А3 Галакси Голф Sharan AUY ЗНМ ASV 1.9 L

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA GT17 713673 713673-0004 713673-0003 Турбополнач За Ауди А3 Галакси Голф Sharan

DEN 8111.52
DEN 7300.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 713673-5006 S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003 713673-0002 038253019 N За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон за "Шкода" Octavia За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L AUY ЗНМ ASV PD UI 115 HP Турбополнач Турбо Модел : GT1749 V 713673 Дел Бр. : 713673-5006 S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003 713673-0002 ОЕМ Бр. : 038253019 N 038253019 NV500 038253019 NV225 038253019 NV220 03 G253014 E 1135819 1556571 YM219 G438 BA Примена : За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон за "Шкода" Octavia За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L Моторот : AUY ЗНМ ASV PD UI 1.9 L TDI 85 KW Дизел 115 HP Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само Примена : За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 - за "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 1999-03 за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ASV година : 2000-05 за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 101 HP 74 KW Моторот : ATD ASV година : 2000-05 за "Шкода" Octavia 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ASV година : 2000-07 за "Шкода" Octavia 1.9 TDI 115 HP 85 KW Мотор AUY ЗНМ година : 2000 - за Седиште Леон 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000-05 за Seat Alhambra 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 За Форд Галакси 1.9 TDi 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 - За AUDI A3 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000-03 За Ауди А3 Галакси/Голф Sharan 1.9 TDI 2000-06

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
GT1749V 713673-5006S За Ауди А3 Голф Sharan 1.9 L TDI 00 - AUY ЗНМ ASV
Турбо Модел :
GT1749V 713673 Турбо Турбополнач Кертриџ CHRA Core
Дел Број:
713673-5006S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003
Дел Број.:
713673 5006S 713673 0006 713673 0005 713673 0004 713673 0003
Дел Број.. :
7136735006S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003
Дел Број...:
713673-0002 713673-0001 713673 0002 713673 0001 7136730002 7136730001
OE БР.:
038253019N 038253019NV500 038253019NV225 038253019NV220 03G253014E
Апликацијата возило:
За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон
Апликацијата Возило .:
за Шкода Octavia За ФОЛКСВАГЕН Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L
Примена на моторот:
AUY ЗНМ ASV PD UI 1.9 L TDI 85KW Дизел 115HP
Модел:
GT1749V 713673-5006S За Ауди А3 Голф Sharan 1.9 L TDI 00 - AUY ЗНМ ASV

Слични производи

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

Карактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 4241 / М2 (погоден за употреба на ра

JONSBO GA01 екранот заградата база сите алуминиум заградата / зајакнато стакло прозрачна платформаНа GA01 ек

1" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

254mm*450 мм круна дијамант дупчење битови | 10.1" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core

Шум на ова место се должи на улогата и позицијата на перница,Тоа може ефикасно да се избегне повеќето од

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За

Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Нашите работното време е од 0

34mm Biметал Осцилирачки Multimaster Алатки Видов Ножеви за сечење металНож за Сечење длабочина : 40mmНож за Сечењ

Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо Ако пакетот е оштетени за време на транспортот,

Нашите работното време е од 09 : 0018 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.Да им помогне на купувачите

Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо.Гаранција ПолитикаГарантниот период : 12 месеци

Please wait...