0
clear
  • Турбо GT2056V 769708 769708-0004 14411-EC00B За NISSAN Навара Pathfinder Од 2,5 L Di YD25 YD25DDTi 2006-08 171HP Турбополнач
  • -20%
  • -20%
Турбо GT2056V 769708 769708-0004 14411-EC00B За NISSAN Навара Pathfinder Од 2,5 L Di YD25 YD25DDTi 2006-08 171HP Турбополнач

Турбо GT2056V 769708 769708-0004 14411-EC00B За NISSAN Навара Pathfinder Од 2,5 L Di YD25 YD25DDTi 2006-08

DEN 16693.92
DEN 15024.00

Количината на стоката
Тековен

Опис На Производот
НОВИТЕ Турбо GT2056 V 769708 769708-5004 S 769708-5004 S 769708-0003 769708-0002 769708-0001 14411-EC00 C 14411-EC00 B 14411-EC00 E За NISSAN Навара Pathfinder YD25 YD25 DDTi 2006-08 2.5 Л Ди 171 HP Turbohcharger
Модел : GT2056 V
Дел Број :
767720-5005 S, 767720-0003 767720-0005 767720-5003 S 767720-5004 S
769708-5004 S 769708-0003 769708-0002 769708-0001 7697080003
ОЕМ Број :
14411-EB70 A 14411-EB70 B 14411-EB70 C
14411-EB71 C 14411-EB71 D
14411-EC00 E 14411-EC00 C 14411-EC00 B Дел Број 767720-5005 S Претходната Верзија 767720-0003 767720-0005 767720-5003 S OE Број
14411 EB71 C, 14411-EB71 C, 14411 EB71 D
14411-EB71 D Година 2007 - Опис За Nissan Навара CHRA Ново во акции Турбо Модел GT2056 V, GTA2056 LV, GT2056 V Мотор YD25 YD25 DDTI Зафатнина Од 2.5 L, 2500 кзм KW 96 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Умира ел
Апликацијата возило :
За Nissan Навара D40 Pathfinder Од 2,5 L DI 2007 144 HP 171 HP YD25
Примена на моторот :
YD25 DDTi YD25 2.5 L 144 HP 171 HP
- 2007- За Nissan Навара со YD25 Мотор
Гарантниот период : 12 месеци

Детални карактеристики

Број На Модел На:
Турбо За NISSAN Навара 2.5 L YD25 GT2056V 769708-0001 14411-EC00E
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Турбо Модел :
GT2056V 767720 5005S Турбополнач Turbo
Дел Број:
767720-5005S 767720-0003 767720-0005 767720-5003S 767720-5004S
Дел Број ..:
767720 0003 767720 0005 767720 5003S 769708-0002 769708-0001
Дел Број .:
7677205005S 7677200003 7677200005 7677205003S 7677205004S
ОЕМ број:
14411-EB71C 14411-EB71D 14411 EB71C 14411 EB71D 14411EB71C 14411EB71D
Апликацијата возило:
За Nissan Навара Pathfinder Од 2,5 L DI 2007 - YD25 144HP 171HP
Примена на моторот:
YD25DDTi YD25 2.5 L 144HP 171HP вода за ладење и масло за подмачкување
Ладење :
769708-5004S 769708-0003 769708-0002 769708-0001 7697080003
Дел Број ...:
769708 5004S 769708 0003 769708 0002 769708 0001 7697085004S
ОЕМ Број ...:
14411-EC00E 14411-EC00C 14411-EC00B 14411 EC00E 14411 EC00C

Слични производи

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

55мм 60mm 65mm 70mm 75mm 80mm High Speed Челик ХСС Железо Метална Легура AL Пластични Нерѓосувачки Челик Машина Core Вежба

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

350mm*450 мм круна дијамант дупчење битови | 14" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core в

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

Нашите работното време е од 09 : 0018 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.Да им помогне на купувачите

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

Повратни информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

1" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН

Ви благодариме за вашата поддршка.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,а

Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Напомена : Ве молиме секогаш

0.82" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

wyприклучокstartЖешка Стока$17.85 $беа 25,5$59.40 $84.86$28.69 $47.81$10.50 $14$40.25 $57.5$45.49 $64.99wyприклучоккрајdianxiaobao_1dianxiaobao_2 GOXAWEE

Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Нашите работното време е од 0

Нов и оригинален CJ2 MCPU12 OMRON CPU ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не дос

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел с

Гаранција & се Враќа Сите производи што се продаваат се нови и десно, тестирани пред испораката Ве молим

275mm*450 мм круна дијамант дупчење битови | 11" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core в

0.86" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова колекции За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV

0.76" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Опис на производот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 038253019 N За АУДИ А3 За

Во моментов, што може да се плати со Зачувам , Виза , Мастеркард , Western Union , Moneybookers , Qiwi , Webmoney Ако вашата нар

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Толедо II "Шкода" Octavia За

Карактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 4241 / М2 (погоден за употреба на ра

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеал

Please wait...