0
clear
  • Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 724930 724930-5008S 724930-5009S 724930-0009 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran BKD AZV 2.0 L
  • -20%
  • -20%
Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 724930 724930-5008S 724930-5009S 724930-0009 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran BKD AZV 2.0 L

Турбо Поправка Комплет обнова GT1749V 724930 724930-5008S 724930-5009S 724930-0009 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ

DEN 1583.52
DEN 1425.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова колекции За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 - BKD AZV BKP 2.0 L TDI GT1749 V 724930 724930-5009 S 724930 - 5008 S 724930-0006 724930-0004 724930-0002 03 G253019 A 03 G253019 H 03 G253019 J Турбополнач Турбо Модел : GT1749 V 724930 Дел Бр. : 724930-5009 S 724930-5008 S 724930-0009 724930-0006 724930-0004 724930-0002 ОЕМ Бр. : 03 G253019 A 03 G253019 H 03 G253019 J 03 G253019 AV550 03 G253014 H 03 G253010 J 03 G253019 AX 03 G253019 AV 03 G253014 HX 03 G253014 HV Примена : За АУДИ А3 TDI,За Seat Altea TDI Леон За "Шкода" Octavia II 2.0 L TDI За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V;PASSAT B6 Touran TDI 2003-06 2.0/4 D Моторот : BKD AZV BKP 2.0 2.0 L/4 TDI 140 HP 103 KW Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само за Апликација : Турбо Модел GT1749 V (S2) Дел Број 724930-5009 S Претходната Верзија 724930-0002 724930-0004 724930-0006 724930-0009 724930-5006 S 724930-5008 S OE број 03 G253019 A 03 G253019 AV550 03 G253014 H 03 G253010 J Година 2003-2006 Опис За AUDI A3 "фолксваген" TDI Jetta Golf V PASSAT Touran 2.0 TDI D Мотор Код BKD AZV BKP 2.0 2.0 L/4 TDI Зафатнина 2.0 L TDI 4 Вентил KW 138 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Апликации 1. За АУДИ А3 TDI 138 HP 2.0 L моторот : BKD,2003 - 2. За "ФОЛКСВАГЕН" Голф GT 140 HP 2.0 L моторот : BKD,2004 - 3. За "ФОЛКСВАГЕН" Touran 138 HP 2.0 L моторот : AZV/BKD,2003 - 4. За Seat Altea TDI 138 HP 2.0 Л моторот : BKD/AZV,2004 до 2007 година 5. за Седиште Леон 136 HP 2.0 Л мотор код : BKD/AZV,2005-2007 6. За "Шкода" Octavia II 136 HP 2.0 L BKD/AZV,2004 до 2007 година 7. За Фолксваген Голф V 138 HP 2.0 L моторот : BKD/AZV,2004 - 8. За "Фолксваген" Passat B6 138 HP 2.0 L BKD/AZV,2005-2008 година 9. За Фолксваген Голф IV 2.0 L TDI 138 HP BKAZV 2003-06

Детални карактеристики

Број На Модел На:
724930-0009 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran 03 - BKD AZV BKP 2.0 L
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
GT1749V 724930 Турбополнач Турбо Поправка Комплет обнова колекции
Дел Број:
724930-5009S 724930-5008S 724930-0006 724930-0004 724930-0002
Дел Број.:
724930 5009S 724930 5008S 724930 0006 724930 0004 724930 0002
Дел Број.. :
7249305009S 7249305008S 7249300006 7249300004 7249300002
OE БР.:
03G253019A 03G253019H 03G253019J 03G253019AV550 03G253014H 03G253010J
Возило.:
За АУДИ А3 фолксваген TDI JETTA GOLF V PASSAT Touran TDI 2003-06 2.0/4 D
моторот:
BKD AZV BKP 2.0 2.0 L/4 TDI 140HP За Фолксваген
Гаранција:
12 месеци трговија на Големо
Модел:
724930-0009 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran 03 - BKD AZV BKP 2.0 L

Слични производи

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ве молиме имајте во предвид дека сите дополнителни царински давачки, брокерски, такс

Ви благодариме за вашата поддршка.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,а

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

55мм 60mm 65mm 70mm 75mm 80mm High Speed Челик ХСС Железо Метална Легура AL Пластични Нерѓосувачки Челик Машина Core Вежба

Ако би сакале да знаат каде објектот е,ќе следење на линкот 17 TRACK Ве молиме да се разбере.Ние ќе ви помогн

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

Повратни информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња Топла притисне Дијамант турбо Ножот со Коса за заштита на забите (105mm)Specifi за ратифика

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел с

5 L) 101 K04 53049700001 1057139 За Ford Transit ФТ 190 199109 2.5 L) 100 K04 53049700001 914 F6 K682 AB Позитивни Повратни Информации Од Светот Куп

Гаранција & се Враќа Сите производи што се продаваат се нови и десно, тестирани пред испораката Ве молим

Таму може да биде 01cm грешки поради прирачник за мерење Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во

254mm*450 мм круна дијамант дупчење битови | 10.1" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core

35 mm месо тело 25мм Свиња Грива Четка Т Форма Паралелно Четка Jade Bodhi Ореви Јазот Чистење Полирачмесо тело г

Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена.3 mmБројот на тркала остава : 10Агол : Компресор : 150mm Ту

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w / 1 / 8" Чак+ Монтажа Заградата 1236 V Нови 2017Опис : Боја : Ц

0.82" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

0.76" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Please wait...