0
clear
  • Турбо Кертриџ CHRA GT1749V 713673 713673-0004 713673-0003 713673-0002 Турбополнач За Ауди А3 Галакси Голф Sharan AUY ЗНМ 1.9 L
  • -20%
  • -20%
Турбо Кертриџ CHRA GT1749V 713673 713673-0004 713673-0003 713673-0002 Турбополнач За Ауди А3 Галакси Голф Sharan AUY ЗНМ 1.9 L

Турбо Кертриџ CHRA GT1749V 713673 713673-0004 713673-0003 713673-0002 Турбополнач За Ауди А3 Галакси Голф Sharan

DEN 6455.52
DEN 5810.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 713673-5006 S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003 713673-0002 038253019 N За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон за "Шкода" Octavia За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L AUY ЗНМ ASV PD UI 115 HP Турбополнач Турбо Модел : GT1749 V 713673 Дел Бр. : 713673-5006 S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003 713673-0002 ОЕМ Бр. : 038253019 N 038253019 NV500 038253019 NV225 038253019 NV220 03 G253014 E 1135819 1556571 YM219 G438 BA Примена : За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон за "Шкода" Octavia За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L Моторот : AUY ЗНМ ASV PD UI 1.9 L TDI 85 KW Дизел 115 HP Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само Примена : За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 - за "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 1999-03 за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ASV година : 2000-05 за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 101 HP 74 KW Моторот : ATD ASV година : 2000-05 за "Шкода" Octavia 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ASV година : 2000-07 за "Шкода" Octavia 1.9 TDI 115 HP 85 KW Мотор AUY ЗНМ година : 2000 - за Седиште Леон 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000-05 за Seat Alhambra 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 За Форд Галакси 1.9 TDi 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000 - За AUDI A3 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY ЗНМ година : 2000-03 За Ауди А3 Галакси/Голф Sharan 1.9 TDI 2000-06

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
GT1749V 713673-5006S За Ауди А3 Голф Sharan 1.9 L TDI 00 - AUY ЗНМ ASV
Турбо Модел :
GT1749V 713673 Турбо Турбополнач Кертриџ CHRA Core
Дел Број:
713673-5006S 713673-0006 713673-0005 713673-0004 713673-0003
Дел Број.:
713673 5006S 713673 0006 713673 0005 713673 0004 713673 0003
Дел Број.. :
7136735006S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003
Дел Број...:
713673-0002 713673-0001 713673 0002 713673 0001 7136730002 7136730001
OE БР.:
038253019N 038253019NV500 038253019NV225 038253019NV220 03G253014E
Апликацијата возило:
За АУДИ А3 За Форд Галакси за Seat Alhambra Леон
Апликацијата Возило .:
за Шкода Octavia За ФОЛКСВАГЕН Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 1.9 L
Примена на моторот:
AUY ЗНМ ASV PD UI 1.9 L TDI 85KW Дизел 115HP
Модел:
GT1749V 713673-5006S За Ауди А3 Голф Sharan 1.9 L TDI 00 - AUY ЗНМ ASV

Слични производи

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо.Гаранција ПолитикаГарантниот период : 12 месеци

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ве молиме имајте во предвид дека сите дополнителни царински давачки, брокерски, такс

JONSBO GA01 екранот заградата база сите алуминиум заградата / зајакнато стакло прозрачна платформаНа GA01 ек

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

0.86" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Таму може да биде 01cm грешки поради прирачник за мерење Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во

0*20*5mm влажни резба&сечење дијамант видов ножеви за mansory резба Видов Категорија : Камен универзална виде н

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.

1" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН

Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо Ако пакетот е оштетени за време на транспортот,

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

254mm*450 мм круна дијамант дупчење битови | 10.1" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња Топла притисне Дијамант турбо Ножот со Коса за заштита на забите (105mm)Specifi за ратифика

Повратни информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

Ви благодариме за вашата поддршка.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,а

55мм 60mm 65mm 70mm 75mm 80mm High Speed Челик ХСС Железо Метална Легура AL Пластични Нерѓосувачки Челик Машина Core Вежба

0.76" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

Карактеристики : Кобалт обложени да се намали триењето и водење на температурата, да го продолжат својо

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена.3 mmБројот на тркала остава : 10Агол : Компресор : 150mm Ту

Please wait...