0
clear
  • WSFS Топла Продажба Пролет Тест Сонда P50 Е2 Кол 0.68 mm Должина 16mm 75g Пакување од 20
  • -20%
  • -20%
WSFS Топла Продажба Пролет Тест Сонда P50 Е2 Кол 0.68 mm Должина 16mm 75g Пакување од 20

WSFS Топла Продажба Пролет Тест Сонда P50 Е2 Кол 0.68 mm Должина 16mm 75g Пакување од 20

DEN 53.28

Количината на стоката
Тековен

Жешка Пролет Тест Сонда P50 Е2 Кол 0.68 mm Должина 16mm 75g Пакување од 20
Пролет Тест Сонда Pogo Pin е за Тест на Кола
Со Phosphor Бронза, Злато Позлатен
2.65 mm Целосен мозочен Удар, 75g Пролет Притисок
Музика Жица, Злато Позлатен Пролет
50m¦ Тековни Отпор, 3А Тековна Оценка Пролет Тест Сонда Pogo Pin, е за Тест Кола, Топлина Третираат Beryllium Бакар, се сигурен и издржлив,Phosphor Бронзени и Златни Позлатен Барел, 50m¦ Тековни Отпор, 3А Тековна Оценка
2.65 mm Целосен мозочен Удар, 75g Пролет Притисок
боја : златна

Детални карактеристики

Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Металугрија

Слични производи

Карактеристики : Наместете го на 2 челик жица јажиња со 2m должини секој, ноктите и го копчето. Cutomized должи

1pc Нерѓосувачки челик компресија пролет некорозивен продолжување пролет воздушен пиштол спрингс 2*30*305mm

1 buc Rhenium метал (цврсти 2g лист)Овие прекрасни парчиња од цврсти rhenium метал се стопи во нашите сопствени вис

modname=ckeditorОпис : 1.Секој лист мерки 297mm x 210mm(11.69" x 8.26").2.Совршен за фотографии, графика, занаети и DIY проекти.3.

Добредојдовте На Нашата Продавница Секогаш Се Добредојдени Ваши Барања Трговија На Големо ! Фабрика це

Countersunk Прстен Магнет Големина на табела(делумно) , само кликнете на неа, ако треба Countersunk прстен магнет Ди

Контактирајте со Нас за тоа : Ние сме во потрага напред за добивање на вашиот доаѓање епошта, инстант одг

Димензии : дијаметар 25мм, должина 400mm Дупка навој во М8, длабочина во 15mm на едниот или на двата краја...

Добредојдовте На Нашата Продавница Секогаш Се Добредојдени Ваши Барања Трговија На Големо ! Фабрика це

Кога сте подготвени за проверка, ве молиме да ги плати сите предмети во едно комбинирано плаќање и ве мо

Опис:1.Овој Флексибилен и Силно Лепило Гума Магнет.2.Самолепливи и практично да кора од надвор, тоа е за

1pcs 10g Rhenium монистра Повторно>=99.99%Rhenium ретки метали на ретка земјаОвие прекрасни парчиња од цврсти rhenium ме

3.5 mm Велосипед извориМатеријал : Јаглероден челик со цинкжица со дијаметар=3.5 mmнадворешниот дијаметар=24m

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Здравствена заштита : МРИ скенери, медицинска опрема, магнетни здравствени производи и така натаму.Ве м

Please wait...