0
clear
  • Суспендирани Јаже За Алуминиум LED Канали Виси Апликација 2x2m
  • -20%
  • -20%
Суспендирани Јаже За Алуминиум LED Канали Виси Апликација 2x2m

Суспендирани Јаже За Алуминиум LED Канали Виси Апликација 2x2m

DEN 96.00
DEN 91.00

Количината на стоката
Тековен


Карактеристики :
- Наместете го на 2 челик жица јажиња со 2m должини секој, ноктите и го копчето.
- Cutomized должината на жиците е во ред, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на ред.
- За алуминиум led канали суспендирани апликација.
- Нормално еден channnel потреби на еден сет на овој суспендирани јаже за инсталација.
- Овие суспендирани јажиња треба да биде испратен со алуминиумска канали,

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Nonstandard
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
VAL007
Структура:
Челични јажиња
Функција:
суспендирани јаже

Слични производи

Добредојдовте На Нашата Продавница Секогаш Се Добредојдени Ваши Барања Трговија На Големо ! Фабрика це

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

1 KOe >25 KOe 2830 MGOe N33 UH 11.4 KOe >25 KOe 3638 MGOe N40 UH 12.0 KOe >12 KOe 3840 MGOe N42 13 Тие не се љубезно да обработка.3 Килограми 11.453 kg) Д

Материјал : neodymium и пластични школка;Обложување : НикелСупер силен и може да се одржи на 16 парчиња од 20 lb н

Кога сте подготвени за проверка, ве молиме да ги плати сите предмети во едно комбинирано плаќање и ве мо

modname=ckeditorОпис : 1.Секој лист мерки 297mm x 210mm(11.69" x 8.26").2.Совршен за фотографии, графика, занаети и DIY проекти.3.

Добредојдовте На Нашата ПродавницаСекогаш Се Добредојдени Ваши Барања Трговија На Големо ! Фабрика цен

Димензии : 12.00 od x 3.00 мм дебел М3 countersunk дупка Материјал : Nd Fe B, Одделение N42 Позлата / Слој : НуCuNi (Никел) Magnetiza

10pcs компресија извори на 304 нерѓосувачки челик тензија пролет електрични извори некорозивен продолжува

1pcs 10g Rhenium монистра Повторно>=99.99%Rhenium ретки метали на ретка земјаОвие прекрасни парчиња од цврсти rhenium ме

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Countersunk Прстен Магнет Големина на табела(делумно) , само кликнете на неа, ако треба Countersunk прстен магнет Ди

нерѓосувачки челик компресија пролет притисок пролет жица со дијаметар d : 0.8 mm надворешен дијаметар D : 6m

Terbium МеталФормула : ТбТочка Законик : AC8 MCAS Бр : 7440279EINECS : 2311376Молекуларна Тежина : 158.93Чистота : 99.95% Gewicht : 1gИз

нерѓосувачки челик компресија пролет притисок пролет жица со дијаметар d : 0.6 mm надворешен дијаметар D : 5m

Lutetium МеталФормула : ЛуТочка Законик : AC14 MCAS Бр : 7439943EINECS : 2311030Молекуларна Тежина : 174.97Чистота : 99.95% Gewicht : 1gИ

Сите бесплатен превозот стоките ќе бидат испорачани од Кина пост воздух mail (освен за Викенд).Рок на плаќ

Please wait...