0
clear
  • KAK Транспарентен Брави ги Собереш Видливи Фрак Мини Пракса Видите Катанец Hasps Обука за Вештини За Locksmith оков за Мебел
  • -20%
  • -20%
KAK Транспарентен Брави ги Собереш Видливи Фрак Мини Пракса Видите Катанец Hasps Обука за Вештини За Locksmith оков за Мебел

KAK Транспарентен Брави ги Собереш Видливи Фрак Мини Пракса Видите Катанец Hasps Обука за Вештини За Locksmith

DEN 196.80
DEN 157.00

Количината на стоката
Тековен


Карактеристики : KAK Бренд 100% висок квалитет. Две Тип - Кутија и Не Кутија Фрак Пракса Диск Тип Катанец Брава со отворен комори на сите подвижни делови кои ќе ви овозможи да се види како тоа се работи Што може да се види јасно дека како pians работа кога клучот е вметната Во совршено мазна работна состојба без лабава делови или иглички ќе излезе Спецификации : Боја : Транспарентна Бела / Сина Материјал : Метал и Акрил Големина : прибл. 5 x 3 x 1.3 см (L x W x H) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x Транспарентен Фрак Пракса Катанец 2 x Клучеви

Детални карактеристики

Бренд Име:
kak
Големина:
approx. 5 x 3 x 1.3cm (L x W x H)
Број На Модел На:
PL1-S
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
метал и акрил
боја:
Бела / Сино
Тип:
Видлив Пракса Брави Ги Собереш Locksmith Резерви Се Справи Со Алатки

Слични производи

12 Цена : $81.започнете Цена : $81.ви благодариме.Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купува

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерТенок

МултиФункционални Копче Удвојување на Машина 220v / 50hz Клучните Одлуки Машина за Locksmith 100 E1Фотографијата П

4pcs R111 201 Stainless Челик Кабинет Кутија Тока за да се Префрлате Latch Фати Пролет Натоварени Hasp Спецификација И

Материјал : ALСе користи како приклучок помеѓу алуминиумски профили;4pcs на завртки и Тореви се потребни, а

Име на производ : Кутија Latch;Материјал : Цинк Легура Боја : Антички Месинг Боја;Вкупната Големина(Комбини

Кога имаш стоката, тест нив, и ми даде повратна информација.Опис На Производот Алуминиум Haspкомбинираат

Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор.Одличен помошник за користење, наскоро и погодно..

10pcs 56mm Нерѓосувачки Челик R105 Кутија Тока Latch Toggle Latch Фати Hasps Спецификација Име на Производ за да се Префр

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерТенок

1pc Цинк Легура Рерна Врата се Справи со Заклучување на Лево Отвори Повлече Справи со Latch за Фрижидер Замр

1.6" вкупна должина, компресија пролет, изграденаво штрајк плоча, метална материјал Нерешено latch е погодн

Политика На ВраќањеAnswer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штет

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ако во 14 дена,може да се врати или размена.б) ве Молиме проверет

Име на производ : Кутија Latch;Материјал : Цинк Легура; Главна Боја : Антички Бронза на Ѕвонење Вкупната Гол

Опис На ПроизводотЗабелешка 1 Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци...

Please wait...