0
clear
  • THGS SilverToneStainless Челик Пролет Натоварени Прошетка Во Комора Ладилник Врата се Справи со Latch
  • -20%
  • -20%
THGS SilverToneStainless Челик Пролет Натоварени Прошетка Во Комора Ладилник Врата се Справи со Latch

THGS SilverToneStainless Челик Пролет Натоварени Прошетка Во Комора Ладилник Врата се Справи со Latch

DEN 476.64

Количината на стоката
Тековен

Име На Производ : Latch Рачка
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик;
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Се справи со Дел Големина : 160 x 68 x 34mm/ 6.3" x 2.7" x 1.3" (L*W*H);
Дупка со Дијаметар : 5mm/ 2" " * Нерѓосувачки Челик Пролет Натоварени Прошетка Во Комора Ладилник Врата се Справи со Latch
* Овој тип е развиена за врати бараат airtightness за бизнис-користете печки, замрзнувачи/фрижидери, префабрикувани замрзнувачи/фрижидери, индустриски големи тип мраз машини, медицинска опрема, инспекција/опрема за тестирање, врати за сушење, фрижидери со замрзнувач, сад возила, храна вагони.
* На прошетка во и roll-во видови се предвидени со unlockable функција за итни случаи, како што се избега од заклучена-up магацин, итн.
* Нето Тежина : 413g
Се справи со Дел Големина : 160 x 68 x 34mm/ 6.3"" x 2.7"" x 1.3"" (L*W*H)
Дупка со Дијаметар : 5mm/ 2"
* Пакет Содржина : 1 x Замрзнувач Latch Рачка"

Детални карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија

Слични производи

Материјал : МесингБоја : Никел Четка1pc цилиндар 1 pc компјутер клучевиЕкстра по клучните

4pcs R111 201 Stainless Челик Кабинет Кутија Тока за да се Префрлате Latch Фати Пролет Натоварени Hasp Спецификација И�

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

Главен Материјал Метал Пакет Содржина 1 x Триаголник Spanner Копче Тежина 18g Главната Боја Сребрена на Ѕвоне

2 парчиња R008 Пролет Натоварени Кутија Тока 201 од не 'Рѓосувачки Челик за да се Префрлате Latch Фати Hasp Специ�

LANXSTAR Ние се грижиме за нашите ценети корисници, и се секогаш спремни да работат работи надвор Времето за

Карактеристики : 100% нов и висок квалитет се Користи за љубовта сувенири подарок, значењето на слатка дво

Опис На ПроизводотЗабелешка 1 Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци...

Цинк Легура Метал Дигитални Шкафче Заклучување Кабинет Вратата Со Една Картичка Или Режим На Двојно Ка�

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

МултиФункционални Копче Удвојување на Машина 220v / 50hz Клучните Одлуки Машина за Locksmith 100 E1Фотографијата П

12 Цена : $81.започнете Цена : $81.ви благодариме.Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купува

Бесплатен Превозот 5 0pcs / многу црна 3 / 4" (20mm) Пластика Токи Contoured Криви за Para Cord Хривнија webbing Ослободувањ�

Ние ќе се прогласи парцела како подарок со ниска вредност за да се намали вашиот сопствен полнење...

Поддршка Aliexpress Зачувам.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигуре

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерТенок

Карактеристики : KAK Бренд 100% висок квалитет Две Тип Кутија и Не Кутија Фрак Пракса Диск Тип Катанец Брав�

Please wait...