0
clear
  • Дијамант Сликарство Крстот Бод Полн круг Вежба Мозаични Декоративни Сликарство Дијамант моделот на Дијамант Везови пеперутки H559
  • -20%
  • -20%
Дијамант Сликарство Крстот Бод Полн круг Вежба Мозаични Декоративни Сликарство Дијамант моделот на Дијамант Везови пеперутки H559

Дијамант Сликарство Крстот Бод Полн круг Вежба Мозаични Декоративни Сликарство Дијамант моделот на Дијамант

DEN 403.20
DEN 222.00

Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др.
За дијамант везови
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 477 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме!
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти.

Детални карактеристики

Големина:
20x25cm, 3040cm, 4050cm, 50x60cm, 60x80cm, 25x30cm
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цврста
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животни
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Слични производи

Целосна дијамант везови пејзаж 5d дијамант сликарство крстот бод diy дијамант сликарство Црвениот чадор

Пејзаж DIY 5 D Дијамант сликарство сликарство rhinestones мозаик комплет Дијамант везови Крстот бод декоративн

Опис на Производот : Боја : Бела / Розова / Жолта / Сина Големина : 2*5.5 cm Употреба : се Прилагоди на Креда Обл

СпецификацијаРачката е изработена од мека пластика која е погодно за рака.Користете го овој капчиња ку

01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна тридимензионал

Најновите 5d Diy Дијамант Сликарство Розови Рози Цвеќе расцутена Полн Плоштад Rhinestones Крстот Бод За Дневна

Наслов : Монро триптих DIY дијамант сликарство Крстот Бод Портрет Кристал мозаик сликарство дома декор 5 D

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас.[

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.Име на

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти Според соодветните боја ко

Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, тридимензионални чувство посилно Со цел д

Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти да одат сите должини...

Занаети Везана Diy Дијамант сликарство Крстот бод цртан филм Вештерка Дијамант везови шема плоштадот Rhine

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите за Брза Испорака за вашиот превоз, обично во

DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпени

Please wait...