0
clear
  • DIY 5D Дијаманти Везови љубовник неколку Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Мозаик Дома декор 30*40cm-W210
  • -20%
  • -20%
DIY 5D Дијаманти Везови љубовник неколку Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Мозаик Дома декор 30*40cm-W210

DIY 5D Дијаманти Везови љубовник неколку Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Мозаик Дома декор 30*40cm-W210

DEN 119.52
DEN 114.00

Количината на стоката
Тековен


повеќе сродни производи, ве молиме да кликнете овде
Материјал : Платно+Круг Дијаманти+Лепак Големината На Платно : 30cm/11.81" во ширина ; 40cm/15.75" во должина (прибл.)
Пакетот вклучува : 1 Pc x Везени Крпа 1 Pc x Точка Вежба Пенкало 1 Pc x Gule 1 Pc x Пластичен Послужавник неколку кеси x Круг смола Кристал Дијамант Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Детални карактеристики

Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Делумно
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Други
Број На Модел На:
3T00753,W412
Големина На Платно:
30*40CM
Стил:
5d дијамант сликарство

Слични производи

DIY Дијамант Сликарство Charecteristic 1 Занаети Везана DIY Дијамант Сликарство Капини Овошје Целосна Дијамант В

Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање

Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена Ние сметаме дека може да се постигне задоволително дог

Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата DIY производство може да

2, провира : ќе гајтанот линија од нежно На резервни пластични капи на краевите на фиксна фармаголема тем

com Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни инф

01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна тридимензионал

По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 35 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне

Целосна дијамант везови пејзаж 5d дијамант сликарство крстот бод diy дијамант сликарство Црвениот чадор

Занаети Везана Diy Дијамант сликарство Крстот бод цртан филм Вештерка Дијамант везови шема плоштадот Rhine

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 75

Пејзаж DIY 5 D Дијамант сликарство сликарство rhinestones мозаик комплет Дијамант везови Крстот бод декоративн

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

СпецификацијаРачката е изработена од мека пластика која е погодно за рака.Користете го овој капчиња ку

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

Please wait...