0
clear
  • DIY 5D Дијаманти Везови Животни Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Мозаик Дома декор 30*30cm-W210
  • -20%
  • -20%
DIY 5D Дијаманти Везови Животни Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Мозаик Дома декор 30*30cm-W210

DIY 5D Дијаманти Везови Животни Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Мозаик Дома декор 30*30cm-W210

DEN 139.68
DEN 132.00

Количината на стоката
Тековен


повеќе сродни производи, ве молиме да кликнете овде
Материјал : Платно+Круг Дијаманти+Лепак
Пакетот вклучува : 1 Pc x Везени Крпа 1 Pc x Точка Вежба Пенкало 1 Pc x Gule 1 Pc x Пластичен Послужавник неколку кеси x Круг смола Кристал Дијамант Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Детални карактеристики

Стил:
Модерна
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Делумно
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
Други
Број На Модел На:
3T00725,W412
големина на c30*30cmth:
30*30cm
Стил:
5d дијамант сликарство

Слични производи

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 75

ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за

Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас Причина е затоа што транз

Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, тридимензионални чувство посилно Со цел д

01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна тридимензионал

Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по

Целосна дијамант везови пејзаж 5d дијамант сликарство крстот бод diy дијамант сликарство Црвениот чадор

Фотографирањето на вашиот локален рамка на пазарот,користење на вашите омилени рамка до рамка тоа Ние в

Избор Нација Знаме, Амблем јамка Печ Шие Везени Украси 2"x3"Нација Знаме, Амблем Печ Везени Applique Националн

Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс

Мали Торби Вниманието : На Вежба Складирање Кутија (2x6) е нашата sepcial алатка, тоа е погодно за менување на

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас..

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

Опис на Производот : Боја : Бела / Розова / Жолта / Сина Големина : 2*5.5 cm Употреба : се Прилагоди на Креда Обл

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 100

Пејзаж DIY 5 D Дијамант сликарство сликарство rhinestones мозаик комплет Дијамант везови Крстот бод декоративн

Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши пробл

Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царинс

По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 35 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне

Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.

Заштита на животната средина на смола е drilled со 2,5 mm (9 дел) и 2.Големината спецификација што е споменато по

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 55

com Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни инф

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

Please wait...