0
clear
  • Монро триптих DIY дијамант сликарство Крстот Бод Портрет Кристал мозаик сликарство дома декор 5D Дијамант везови RS168
  • -20%
  • -20%
Монро триптих DIY дијамант сликарство Крстот Бод Портрет Кристал мозаик сликарство дома декор 5D Дијамант везови RS168

Монро триптих DIY дијамант сликарство Крстот Бод Портрет Кристал мозаик сликарство дома декор 5D Дијамант везови

DEN 1370.40
DEN 726.00

Количината на стоката
Тековен


Наслов : Монро триптих DIY дијамант сликарство Крстот Бод Портрет Кристал мозаик сликарство дома декор 5 D Дијамант везови RS168
Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство Ки т не спаѓаат надвор од рамката на границата! Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа, ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумна цена.
Дијамант крпа Големина : Како Погоре `

Детални карактеристики

Големина:
size 30x40cm, size 40x55cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
RealShining
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
Надворешното Пакување:
Во текот 30x40cm кутија за пакување,подолу 30x40cm торба за пакување
Тема:
Монро триптих
Број на Бои:
30-45
колекции внатрешни детали:
платно, доволно rhinestones, збир на алатки
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна

Слични производи

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас..

com Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни инф

По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 35 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне

100pcs Се до рачката на менувачот за Tajima и Кинески везови машина резервен дел takeup рачката на менувачот, 080290

Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 55

2, провира : ќе гајтанот линија од нежно На резервни пластични капи на краевите на фиксна фармаголема тем

Мали Торби Вниманието : На Вежба Складирање Кутија (2x6) е нашата sepcial алатка, тоа е погодно за менување на

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 100

Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање

СпецификацијаРачката е изработена од мека пластика која е погодно за рака.Користете го овој капчиња ку

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 75

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти да одат сите должини...

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.Име на

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

Занаети Везана Diy Дијамант сликарство Крстот бод цртан филм Вештерка Дијамант везови шема плоштадот Rhine

Избор Нација Знаме, Амблем јамка Печ Шие Везени Украси 2"x3"Нација Знаме, Амблем Печ Везени Applique Националн

Најновите 5d Diy Дијамант Сликарство Розови Рози Цвеќе расцутена Полн Плоштад Rhinestones Крстот Бод За Дневна

01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна тридимензионал

Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни 5 D DIY Круг Дијаман

Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши пробл

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти Според соодветните боја ко

Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена Ние сметаме дека може да се постигне задоволително дог

DIY Дијамант Сликарство Charecteristic 1 Занаети Везана DIY Дијамант Сликарство Капини Овошје Целосна Дијамант В

повеќе сродни производи, ве молиме да кликнете овдеМатеријал : Платно+Круг Дијаманти+Лепак Големината Н

Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по

Please wait...