0
clear
  • Кина Феникс и Змеј Целосна Дијамант Мозаик Везови 5d Плоштадот Крстот Бод Diy Дијамант Сликарство Крст-Крои Везана
  • -20%
  • -20%
Кина Феникс и Змеј Целосна Дијамант Мозаик Везови 5d Плоштадот Крстот Бод Diy Дијамант Сликарство Крст-Крои Везана

Кина Феникс и Змеј Целосна Дијамант Мозаик Везови 5d Плоштадот Крстот Бод Diy Дијамант Сликарство Крст-Крои

DEN 955.20
DEN 573.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
25x35cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm, 70x100cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
3d diy дијамант сликарство
Тема:
5d diy дијамант везови
Точка Не:
Z501J157
Тип:
слика пен

Слични производи

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

Целосна дијамант везови пејзаж 5d дијамант сликарство крстот бод diy дијамант сликарство Црвениот чадор

повеќе сродни производи, ве молиме да кликнете овдеМатеријал : Платно+Круг Дијаманти+Лепак Големината Н

com Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни инф

Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти Според соодветните боја ко

Најновите 5d Diy Дијамант Сликарство Розови Рози Цвеќе расцутена Полн Плоштад Rhinestones Крстот Бод За Дневна

DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпени

Избор Нација Знаме, Амблем јамка Печ Шие Везени Украси 2"x3"Нација Знаме, Амблем Печ Везени Applique Националн

Мали Торби Вниманието : На Вежба Складирање Кутија (2x6) е нашата sepcial алатка, тоа е погодно за менување на

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти да одат сите должини...

Пејзаж DIY 5 D Дијамант сликарство сликарство rhinestones мозаик комплет Дијамант везови Крстот бод декоративн

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.Име на

Нови Дијамант Везови Мозаик Сликарство 5 D DIY Дијамант Сликарство Црвена Роза Цвет Rhinestones Дијамантски Кр

Дел # : 16692 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC PRESSER НОГА ОДГОВАРА ПЕЈАЧ 17 U

повеќе сродни производи, ве молиме да кликнете овдеМатеријал : Платно+Круг Дијаманти+ЛепакПакетот вклу

2, провира : ќе гајтанот линија од нежно На резервни пластични капи на краевите на фиксна фармаголема тем

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас.[

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас..

Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња..

Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Опис на Производот : Боја : Бела / Розова / Жолта / Сина Големина : 2*5.5 cm Употреба : се Прилагоди на Креда Обл

Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена Ние сметаме дека може да се постигне задоволително дог

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 75

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

СпецификацијаРачката е изработена од мека пластика која е погодно за рака.Користете го овој капчиња ку

Please wait...