0
clear
  • Дијамант Везови 5D Животинско Дијамантски Крст Бод Кристал Плоштадот Дијамант Поставува Diy Дијамант Сликарство Тигар Лав Був Мозаик
  • -20%
  • -20%
Дијамант Везови 5D Животинско Дијамантски Крст Бод Кристал Плоштадот Дијамант Поставува Diy Дијамант Сликарство Тигар Лав Був Мозаик

Дијамант Везови 5D Животинско Дијамантски Крст Бод Кристал Плоштадот Дијамант Поставува Diy Дијамант Сликарство

DEN 446.40
DEN 268.00

Количината на стоката
Тековен

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. да одат сите должини. Ние направи shippments во 1-10days (според количината на вашата нарачка) по приемот на вашата исплата. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња,
за да се обезбеди целокупната ефект. Транзит време
може да се разликуваат, особено за време на празникот сезони. и дел од човековите да прават други налози. Време На Испорака :
А околу 4-10working дена од UPS-от//Федекс
Б.
Дијамант Везови 5 D Животинско Дијамантски Крст Бод Кристал Плоштадот Дијамант Поставува Декоративни Diy Дијамант Сликарство Тигар Лав Був Мозаик Везана (B0111)
Главната Слика Шоу
Големини на располагање : ве Молиме изберете
Материјал : Памук и Квадрат дијамант
употреба : diy дијамант слика; дијамант везови сликарство;
Ставките коишто се вклучени :
1. Референца пред операцијата чекори.
Алатка За Полнење На Екранот
Содржи : Пинцети, правоаголна плоча, мали торби, налепници. Платно, дијаманти и лепак се сите еколошки материјали, ние може да помине SGS Тест, тоа е безбедно за детето. вежба фабрика ќе се потрошат дел од енергијата да се направи слика посебни дијамант вежба. Ако постои нечистотија лепливоста
може да имаат влијание врз нив со ниска температура солидна железо. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.
Дијаманти Галерија
Многу убаво шарени вежба :
Во дијамант сликарство индустрија. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3.
Постојат 447 бои .
Испорака :
1.

Детални карактеристики

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 35x35cm, 40*40cm, 50x50cm, 60x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
број:
B0111

Слични производи

Дел # : 16692 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC PRESSER НОГА ОДГОВАРА ПЕЈАЧ 17 U

Извозот на висококвалитетни бамбус игла прстенПарична казна изработка, иглата тело е мазна, чувствуват

Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, тридимензионални чувство посилно Со цел д

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти Според соодветните боја ко

СпецификацијаРачката е изработена од мека пластика која е погодно за рака.Користете го овој капчиња ку

По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 35 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Мали Торби Вниманието : На Вежба Складирање Кутија (2x6) е нашата sepcial алатка, тоа е погодно за менување на

01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна тридимензионал

Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас Причина е затоа што транз

повеќе сродни производи, ве молиме да кликнете овдеМатеријал : Платно+Круг Дијаманти+Лепак Големината Н

Опис на Производот : Боја : Бела / Розова / Жолта / Сина Големина : 2*5.5 cm Употреба : се Прилагоди на Креда Обл

Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање

Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши пробл

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.Име на

com Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни инф

Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царинс

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.Име на

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ГумаДоаѓа во две големини (Големи и Мали)Свитливи точка заштит

Пејзаж DIY 5 D Дијамант сликарство сликарство rhinestones мозаик комплет Дијамант везови Крстот бод декоративн

За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите за Брза Испорака за вашиот превоз, обично во

Најновите 5d Diy Дијамант Сликарство Розови Рози Цвеќе расцутена Полн Плоштад Rhinestones Крстот Бод За Дневна

100pcs Се до рачката на менувачот за Tajima и Кинески везови машина резервен дел takeup рачката на менувачот, 080290

Please wait...