0
clear
  • 5d Diy Дијамант Сликарство Полн Плоштад Дијамант Rhinestones Крстот Бод Комплет Дијамант Везови Мозаик Љубовници Бакнеж Везана ВИП
  • -20%
  • -20%
5d Diy Дијамант Сликарство Полн Плоштад Дијамант Rhinestones Крстот Бод Комплет Дијамант Везови Мозаик Љубовници Бакнеж Везана ВИП

5d Diy Дијамант Сликарство Полн Плоштад Дијамант Rhinestones Крстот Бод Комплет Дијамант Везови Мозаик Љубовници

DEN 283.20
DEN 227.00

Количината на стоката
Тековен

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Време на испорака : За 7-15 дена. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант .

Детални карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 40x50cm, 50x60cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Платно Пакување Метод:
Укината
Број на Бои:
според фото

Слични производи

Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња..

повеќе сродни производи, ве молиме да кликнете овдеМатеријал : Платно+Круг Дијаманти+Лепак Големината Н

Избор Нација Знаме, Амблем јамка Печ Шие Везени Украси 2"x3"Нација Знаме, Амблем Печ Везени Applique Националн

СпецификацијаРачката е изработена од мека пластика која е погодно за рака.Користете го овој капчиња ку

DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпени

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас..

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ГумаДоаѓа во две големини (Големи и Мали)Свитливи точка заштит

Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по

Мали Торби Вниманието : На Вежба Складирање Кутија (2x6) е нашата sepcial алатка, тоа е погодно за менување на

повеќе сродни производи, ве молиме да кликнете овдеМатеријал : Платно+Круг Дијаманти+ЛепакПакетот вклу

Дел # : 16692 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC PRESSER НОГА ОДГОВАРА ПЕЈАЧ 17 U

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 55

Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши пробл

Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, тридимензионални чувство посилно...

Целосна дијамант везови пејзаж 5d дијамант сликарство крстот бод diy дијамант сликарство Црвениот чадор

Please wait...