0
clear
  • 100pcs Се до рачката на менувачот за Tajima и Кинески везови машина резервен дел - take-up рачката на менувачот, 080290130010 EF0517000000
  • -20%
  • -20%
100pcs Се до рачката на менувачот за Tajima и Кинески везови машина резервен дел - take-up рачката на менувачот, 080290130010 EF0517000000

100pcs Се до рачката на менувачот за Tajima и Кинески везови машина резервен дел - take-up рачката на менувачот,

DEN 1560.00
DEN 1482.00

Количината на стоката
Тековен

100pcs Се до рачката на менувачот за Tajima и Кинески везови машина резервен дел - take-up рачката на менувачот, 080290130010, EF0517000000
Ние(YILONG INT'L ИНДУСТРИСКИ COMPANY LIMITED) кредитен нашиот успех за квалитетот на нашиот производ линија и обврска да обезбеди најдобра услуга. Нашите производи главно вклучуваат подолу предмети. Barudan Резервни Делови Tajima Резервни Делови USB Симулира Флопи Диск Полиестер Везови Тема Rayon Везови Тема Метален Везови Нишка Пред-рана Bobbins Везови Подлога од Хартија Везови Вода Растворлив Филм Везови Карики И Рамки Sequin Филмски Материјал Игли,Куки,Bobbins Можете да одберете повеќе елементи од нашата веб-страница : www.yilongindustry.com

Детални карактеристики

Употреба:
Вез
Тип:
вез машина резервни делови
Материјал:
Метал

Слични производи

Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена Ние сметаме дека може да се постигне задоволително дог

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 75

DIY Дијамант Сликарство Charecteristic 1 Занаети Везана DIY Дијамант Сликарство Капини Овошје Целосна Дијамант В

повеќе сродни производи, ве молиме да кликнете овдеМатеријал : Платно+Круг Дијаманти+ЛепакПакетот вклу

DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпени

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас..

com Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни инф

Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс

Фотографирањето на вашиот локален рамка на пазарот,користење на вашите омилени рамка до рамка тоа...

Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас.[

Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни 5 D DIY Круг Дијаман

2, провира : ќе гајтанот линија од нежно На резервни пластични капи на краевите на фиксна фармаголема тем

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 100

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна тридимензионал

Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање

Please wait...