0
clear
  • Нови 18Pairs 18sizes Игла за Плетење
  • -20%
  • -20%
Нови 18Pairs 18sizes Игла за Плетење

Нови 18Pairs 18sizes Игла за Плетење

DEN 249.12
DEN 232.00

Количината на стоката
Тековен


Извозот на високо-квалитетни бамбус игла прстен
Парична казна изработка, иглата тело е мазна, чувствувате добро, 80 cm долги и сет од 18 видови и имаат поминато
Игла должина 14 см За остатокот од цевка должина пластични шуплива цевка
Казна за крупни целосен сет

Детални карактеристики

Употреба:
Вез
Тип:
Игла За Плетење
Материјал:
Дрво
Производот Категорија:
Капчиња Кука
број:
LICC160822004

Слични производи

Мали Торби Вниманието : На Вежба Складирање Кутија (2x6) е нашата sepcial алатка, тоа е погодно за менување на

DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпени

Пејзаж DIY 5 D Дијамант сликарство сликарство rhinestones мозаик комплет Дијамант везови Крстот бод декоративн

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ГумаДоаѓа во две големини (Големи и Мали)Свитливи точка заштит

com Вашето мислење, Ако не сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни инф

Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царинс

Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни 5 D DIY Круг Дијаман

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 100

Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена Ние сметаме дека може да се постигне задоволително дог

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање

Најновите 5d Diy Дијамант Сликарство Розови Рози Цвеќе расцутена Полн Плоштад Rhinestones Крстот Бод За Дневна

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.Име на

повеќе сродни производи, ве молиме да кликнете овдеМатеријал : Платно+Круг Дијаманти+Лепак Големината Н

СпецификацијаРачката е изработена од мека пластика која е погодно за рака.Користете го овој капчиња ку

Please wait...