0
clear
  • 34pcs Децата Кујна Играчки Сечење Овошје Зеленчук Пластични Пијат Храна Kit Kat Претендираат Игра Рано Образование Играчка За деца
  • -20%
  • -20%
34pcs Децата Кујна Играчки Сечење Овошје Зеленчук Пластични Пијат Храна Kit Kat Претендираат Игра Рано Образование Играчка За деца

34pcs Децата Кујна Играчки Сечење Овошје Зеленчук Пластични Пијат Храна Kit Kat Претендираат Игра Рано Образование

DEN 1055.04
DEN 464.00

Количината на стоката
Тековен


Готвење играчки Претендираат Игра кујна Сечење Овошје Зеленчук за Деца
Вредност вредност 34pcs
Ставка Опис
Овој сет симулација садови детска играчка е одличен подарок за вашето дете.
Направени од високо-квалитет и не-токсични материјали, тој е безбеден и сигурен.
Тоа им помага да се развие детето ум, креативност и размислување способност и да ги обучуваат нивните Рака-око-рака координација и флексибилност преку нивната сопствена работа.
Тоа може да создаде бескрајно задоволство за вашите деца.
Дозволете вашите деца искуство забава на кујната преку играње игри со овој сет на садови
Испорака
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 до 5 дена
И ќе се изјасни вредност пониска од цената
Ако имате било какви прашања pls се чувствуваат слободни да не контактирате,
Ние ќе ви одговори веднаш штом е можно

Детални карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Број На Модел На:
9000110
Тип:
Кујна Играчки Сет
Скала:
1
Бренд Име:
Прекрасна Премногу
Класификација:
Кујна
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Име на производ:
Кујна Храна Овошје Зеленчук Сечење Играчки
Количина:
34pcs/set

Слични производи

Doub К 1 : 12 куклена куќа мебел играчка дрвени минијатурни Ретро кабинет kawaii кукли куќа претендираат игра и

Вашата сметка одделение ќе пораснат, како и тогаш ќе може да добие повеќе попуст за идните купување на о

Опис На ПроизводотМини Деца Супермаркет Пластична Корпа со Целосна Намирници Храна Playset Играчка за Дец

Храна модел, lifelike мали торта, изведбанацена сооднос е висока, чиста рачно изработени.Вклучува : 3 тортаГо

Нови дрвени играчка Мини woking алатки маса дрвени блокови бебе образовни играчка бебе играчка Бесплатен

Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот.СПЕЦИФ

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги Ние и ветувам

3) ве Молиме да го пополните вашето полно име и точна адреса, ние не сме одговорни за вашите грешки 5) Ние ќ

обично може да се постигне повеќето земји во 3960 работни дена поради лоцира царинската блок или од други

Алтернатива во три опции : 13pcs суши лосос групи : Лосос суши, пченка суши, сланина суши, рак икрата, ракчињ

детали за производотИме на производ : Dollhouses 1 : 12 Минијатурни мебелМатеријали : ДрвоСкала пропорции : 1 : 12H

торба торба 6.91 / торба 8.64 / торба торба 6.55 / торба 11.82 / торбаиме : POPIN се Готви.Kracie icecream Среќен Кујна Cookin м

Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress Ве молиме љубезно им помогне да се ос

Гроздобер стил куклена куќа минијатурни гардероба со фиокиПогоден за 1 / 12 скала кукли куќа додатокСите

Креативни Мозаик Загатки Игра Играчки Поставите Завртка Ореви Алатки за Градење на 3 D Загатки Играчки З

Опис : материјал : metaiГолемина : за diameter3~1,5 смОбјектот вклучуваат : Siwan сцена 8 групи на алаткиПовеќе убави

1, Откако ќе прими пакет ве молиме љубезно кажете ни што мислиш за нашите услуги, и ве молиме да ни даде 5 ѕ

Материјал : пластикаголемина : Плоча должина : 3.9 cm Шише Парфем : 1 * 0.3 * 1.3 cmСтавки вклучени : сите предмети

За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на к

6pcs / set Храна Симулација Вафли Десерт Модел Решетки сладолед Дома Декорација Кујна Играчки Фрижидер Маг

За плаќање Ние прифаќаме alipay тука Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро с

Answer : ___________________________ Note : шема на цвет стил е испратен од страна на случаен избор!Карактеристики : Идеален

Please wait...