0
clear
  • 466mm LED Осветлување Светилка лента 54leds За ПРВ LTA43HQ01 L43E5000E LJ64-03317A LTA430HN01 LED43K510G3D 43 инчен LCD ТЕЛЕВИЗОР 2011SGS43
  • -20%
  • -20%
466mm LED Осветлување Светилка лента 54leds За ПРВ LTA43HQ01 L43E5000E LJ64-03317A LTA430HN01 LED43K510G3D 43 инчен LCD ТЕЛЕВИЗОР 2011SGS43

466mm LED Осветлување Светилка лента 54leds За ПРВ LTA43HQ01 L43E5000E LJ64-03317A LTA430HN01 LED43K510G3D

DEN 1514.40

Количината на стоката
Тековен


466mm LED Осветлување Светилка лента 54leds За ПРВ L43 E5000 E LED LJ64-03317 A LTA430 HN01 43 инчен LCD TV 2 парчиња
LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се Инсталира
Карактеристики : 100% сосема нов! Ленти должина се фиксни, не може да се намали. Големина : 466mm LED Количина : 54 led диоди Напон : 94
Нашите ленти големина се прикаже на левата и десната страна на екранот светилка должина (ве молиме внимателно да се измери вашата големина, да ги споредиме нашите должина пред да плаќаат.)
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е истиот,На броеви ќе биде различен,Но, во истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.
Други
Панел Големина (инчен) Должина Dxšxv(mm) Струја (m A) Напон ( V ) LED Количина Серија и Паралелни Ленти 2 парчиња ( $ )
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Детални карактеристики

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
RZCONNE
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Должина:
466mm
Панел Големина:
43
Влезен Напон:
0-94V
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување

Слични производи

Опис На Производот12" 450 cd / m2 1024*768 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel Atom D2550 dualcore 1.86 GHz, Resistive touch screen, onboard 2 GB DDR3 L RAM

Опис На Производот12" 450 cd / m2 1024*768 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel Atom D2550 dualcore 1.86 GHz, Resistive touch screen, onboard 2 GB DDR3 L RAM

100% сосема нов!Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење

Опис На Производот15" 400 cd / m2 1024*768 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel Atom D2550 dualcore 1.86 GHz, Resistive touch screen, onboard 2 GB DDR3 L RAM

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 CE,FCC,ROHS3 9 V~30 V широк спектар на DC моќност4.Resistive Touch Поддрж

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Сите вратени предмети М

100% сосема нов!Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење

Профил на компанијата : Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology CO.Ве молиме љубезно ја напушти 5 ★ НСД (детални

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co.86 GHZ / 2 G / SSD 32 G(XP) / 1 VGA / HDMI / 2 LAN / 1 MICво / Lineout / 4×USB / 6×COM С

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) /

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Транзит пати може да се

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 dualcore Intel J1800 2.41 GHz3 Вграденво 802.11 a / b / g / n / ac Безжична LAN+ С

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 dualcore Intel J1900 2.41 GHz .3 Вграденво 802.11 a / b / g / n / ac Безжична LAN+

Опис На Производот8" 400 cd / m2 1024x600 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel j1900 / J1800 CPU процесорResistive touch screen, onboard 2 GB DDR3 L R

резолуција 1920*1080 Разлика 1100 / 1 Светлост 400cd / m Визуелна агол 85°(H) 80°(V) време на Одговор 4ms интерфејс VGA+HDMI В

Опис На Производот8" 400 cd / m2 1024x600 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel j1900 / J1800 CPU процесорResistive touch screen, onboard 2 GB DDR3 L R

Опис На Производот8" 400 cd / m2 1024x600 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel j1900 / J1800 CPU процесорResistive touch screen, onboard 2 GB DDR3 L

Таа поддржува безжична 3 G / WIFI за избор .ве молиме не го отвори спорот без комуникација.Ве молиме да остав

Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети Ако постои било каков проблем с

10pcs нови оригинални TMS94819 CT инверторот трансформатор за SamsungПлаќање : Итно Плаќање преку Paypal е потребноОб

24 Екранот бои 16.4", други големини 12", 15", 17", 19", 21.5*274 383*308 414 Моќност : AC 110240 V, 50 / 60 Hz9 АнтиМешање / АнтиСтатичк

100% сосема нов!Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 dualcore Intel J1900 2.41 GHz .3 Вграденво 802.11 a / b / g / n / ac Безжична LAN+

100% сосема нов!Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење

Опис На Производот12" 450 cd / m2 1024*768 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel Atom D2550 dualcore 1.86 GHz, Resistive touch screen, onboard 2 GB DDR3 L RAM

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 CE,FCC,ROHS3 9 V~30 V широк спектар на DC моќност4.Resistive Touch Поддрж

Ние само брод да се потврди цел адреси Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета д

Please wait...