0
clear
  • 1pcs Црна 6MM Тесни Плетенка домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Ракав Жица Жлезда 10M/393inch долг Кабел заштита Sleeving
  • -20%
  • -20%
1pcs Црна 6MM Тесни Плетенка домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Ракав Жица Жлезда 10M/393inch долг Кабел заштита Sleeving

1pcs Црна 6MM Тесни Плетенка домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Ракав Жица Жлезда 10M/393inch долг Кабел заштита

DEN 239.52

Количината на стоката
Тековен


1pcs Црна 6 MM Тесни Плетенка домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Ракав Жица Жлезда 10 M/393inch долг Кабел заштита Sleeving Опис на Производот
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Дијаметар : 6 MM
Должина : 10 метри
Проширување На Односот : 150%
Боја : црна
Точка на топење : 230 °C ± 5
Нијансирање сила : 100 ± 5 °C
Fireproofing одделение : UL94 V-2
Температурата издржливост : -50 °C ~ +150 °C
Цел : кабелот за напојување жица заштита и стегнете; Карактеристики : одлични мекост, лесно виткање, можат да ги изгубат да се затвори, лесно за работа, доведе добра приспособливост, еластичноста и отпорност на триење.
Пакетот Вклучува :
1x 10 M Тесни Плетенка домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Sleeving 6 MM Црна
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена .
Feed Врати
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Детални карактеристики

Број На Модел На:
CZ0400044
is_customized:
Yes
Тип:
плетенка sleeving
Материјал:
домашно милениче
Должина:
10M/393inch
Тип:
Изолација Sleeving
Дијаметар:
6mm
боја:
Црна

Слични производи

Производи име : Кабел за напредок 2.5mm2 црвено жолта сино зелена 4 бојаНапомена : овој линк е 2.5mm2, има четир

Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.Ако имате било каков проблем, ве молиме кон

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Најлон кабел врски XGS80 M 3x80 многупарчиња / многуНајлон кабел врски XGS100 3x100 многупарчиња / многуНајлон к

610*5501009.2 mm250mmУСД$8.0 mm400mmУСД$16.84*1505003.38*4501007,6 милиметри450mmУСД$13.0 mm1000mmУСД$37.58*3501007,6 милиметри350mmУСД$10.0 mm720mmУСД$26

безбедност вратоврскаголемина : 8 X400Боја : зеленаКОЛИЧИНА : 50 PCS

· Име на производ : топлина се смалуваат цевка · Боја : Црна · Количина : 45pcs · Спецификации : 14.0 мм дијамет

Најлон кабел врски XGS80 M 3x80 многупарчиња / многуНајлон кабел врски XGS100 3x100 многупарчиња / многуНајлон к

Име на производ : самолепливи Кабел Клип Боја : Бела Материјал : Пластични Димензии : 13 x 10 x 6mm / 0.5" x 0.4" x 0.23"(

ЕЗ2 / CE2 Кабел Жица Маркери Писмо "0 , 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ," (Секој 60 парчиња ) Вкупно : 600 КОМПЈУТЕРИ / МногуЕ

Објектот што го опишува : 5 ѕвездикомуникација : 5 ѕвездиПревозот Брзина : 5 ѕвезди.Ако тоа е надвор од акц

6 mm250mmУСД$8.84*2502503.8 мм во Бела боја на Автозаклучување, Пластика, Најлон Кабел Врски, Националниот стандар

Please wait...