0
clear
  • SATA Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCI-E Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабината MOSUNX Futural Дигитални F35
  • -20%
  • -20%
SATA Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCI-E Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабината MOSUNX Futural Дигитални F35

SATA Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCI-E Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабината MOSUNX

DEN 49.92
DEN 48.00

Количината на стоката
Тековен


Фабрика цена SATA Power Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCI-E Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабел за Кабелот
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Должина : Околу 18cm
Кабелот овозможува SATA приклучок за поврзување во 6 pin моќ контактот на еден PCI-E графичка картичка кога вие не веќе имаат еден PCI-E способен за напојување.
Влезови : 1 x SATA Конектори Машки Моќ
Излези : 1 x PCI Express 6-пински Женски Моќ Конектор
Овој производ е лесно да се користи.
Пакет Содржина :
1 x SATA-6pin Моќ Кабел(Без мало пакет)
Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Се надевам дека ќе го добиете 100% задоволство!
Обично пакет ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по исплата потврди.
Ако сакате да одберете express, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најдобра цена за вас.
Бидејќи на сила majeures предизвикани продолжување на преговорите, ние ќе се обидеме да се потрудиме да се реши за вас,но не преземе одговорност. Како што се лошите временски услови, царински проверки, на дестинација работници излегоа на штрајк и така натаму.
Увоз на полнење и даночни е resposible од страна на клиентот.
Да се заштити вашиот inrerests, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се sarisfied со тоа. Овој линк за вашиот референца.
Ви благодариме за да купите од нашата продавница! Ќе добиете 5 ѕвезди повратни информации од нас!
Со нетрпение очекувам да вашата 5 ѕвезди позитивни повратни информации премногу ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детални карактеристики

Должина на кабел:
10cm
Број На Модел На:
linha де energia
Тип:
SATA Кабли
Бренд Име:
mosunx
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
боја:
Црна
Количина:
1
Должина:
Approx 18cm
Влезови:
1 x SATA Конектори Машки Моќ
Излези:
1 x PCI Express 6-пински Женски Моќ Конектор

Слични производи

VGA Switch 2 во 1, Highdefinition Споделување на Екранот, Два во Еден За Компјутер / Monitor Име : VGA switch 2 во 1 од Големина : 11

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата

Ако МОЖЕ да МИ ДАДЕ 5 ЗАПОЧНУВА КАКО ПОВРАТНА информација И тоа е вториот пат кога ќе се направи нарачка

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M6*12 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н

Земјата Јамка Isolator Видео Balun Коаксијален BNC Машки да се Женски видео надзор борбата Против џемОпис100% сос

PCI Express 1 X да 16 X Extender Графички Столб Картичка 4 Pin Адаптер Кабелот Кабел за Bitcoin РударКарактеристики : 1...

70 CM RJ45 Машки да се Женски Навој Панел Планината Ethernet LAN Мрежа Продолжување КабелФункција : 100% сосема нов

1080 P SDI Splitter 1 X2 SDI Сигнал на 2 SDI излези Поддржува HDSDI, SDSDI и 3 GSDI Сигнали Дистрибуција Extender Repeater (SDI 1x2 Splitter)Ист

Овој USB Extension кабли се создаде лесно assessable USB порта за сите ваши USB Уреди како што се Флеш Меморија Пен Дра

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M4*8 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Cat6 кабли се користат за поврзување на мрежа, пренос на пода

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M4*8 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н

100% сосема нов и висок квалитет.5 Gbps сигнализација го оценувате нуди 10x ефикасноста се зголемува со текот

Карактеристики : 1.Продолжи должината на вашиот аудио кабел2.Совршен звук ефект пренос3 Машки да се Женск

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние само брод да с

Опис : Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик рака нарезници завртки М2.5*7.5 vernier caliper за прицврстување н

Бесплатен превозот Данска Argento Протокот HiFi аудио кабел XLR аудио interconnect рамнотежа Кабелдолжина : еден мет

Опис 1,Должина : 30cm 60cm 2,Тип : RJ45 Заштитените Женски Женски Џек 3,Со Bulkhead Mountable Женски Конектор 4,Лесно прист

Please wait...