0
clear
  • Лаптоп USB 2.0 7+6 13Pin Slimline Тенок за SATA CD/DVD Оптички Диск Адаптер Кабел MOSUNX Futural Дигитални Топла Продажба F35
  • -20%
  • -20%
Лаптоп USB 2.0 7+6 13Pin Slimline Тенок за SATA CD/DVD Оптички Диск Адаптер Кабел MOSUNX Futural Дигитални Топла Продажба F35

Лаптоп USB 2.0 7+6 13Pin Slimline Тенок за SATA CD/DVD Оптички Диск Адаптер Кабел MOSUNX Futural Дигитални

DEN 134.40
DEN 96.00

Количината на стоката
Тековен


70 CM RJ45 Машки да се Женски Навој Панел Планината Ethernet LAN Мрежа Продолжување Кабел
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Должина : 70cm
Стандард Cat5e мрежа patch кабел
Конектор : RJ45male и RJ45 женски панел монтажа.
Функција Компактен дизајн, се чувствуваат слободни да уживате во вашиот интернет сурфање.
Да се зголеми бројот на RJ45 мрежни конекции на RJ45 штекер.
Се конвертира еден RJ45 штекер на две RJ45 sockets лесно, точка за повеќе погодно употреба.
Постојат 2 завртка дупки .
Plug and Play.
Овој производ е лесно да се користи.
Пакет Содржина :
1 x Кабел
Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Се надевам дека ќе го добиете 100% задоволство!
Обично пакет ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по исплата потврди.
Ако сакате да одберете express, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најдобра цена за вас.
Бидејќи на сила majeures предизвикани продолжување на преговорите, ние ќе се обидеме да се потрудиме да се реши за вас,но не преземе одговорност. Како што се лошите временски услови, царински проверки, на дестинација работници излегоа на штрајк и така натаму.
Увоз на полнење и даночни е resposible од страна на клиентот.
Да се заштити вашиот inrerests, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се sarisfied со тоа. Овој линк за вашиот референца.
Ви благодариме за да купите од нашата продавница! Ќе добиете 5 ѕвезди повратни информации од нас!
Со нетрпение очекувам да вашата 5 ѕвезди позитивни повратни информации премногу ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детални карактеристики

Должина на кабел:
70cm
Тип:
Кабелски Модем
Бренд Име:
mosunx
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
кабел
Пакет:
No
Количина:
1
Должина:
70cm
конектор:
RJ45male и RJ45 женски панел монтажа.

Слични производи

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние само брод да с�

Овој USB Extension кабли се создаде лесно assessable USB порта за сите ваши USB Уреди како што се Флеш Меморија Пен Дра�

Опис на производотFitОбезглавени 4 K е мала, ниска цена HDMI приклучокот што потсетува со висока резолуција

Карактеристики : 1.Продолжи должината на вашиот аудио кабел2.Совршен звук ефект пренос3 Машки да се Женск

comSKYPY : Customer Service_3605buy.1 инчен HMI MT8101i E Може да го замени MT6100 IV3 MT6100 IV5 MT8100 IE HMIЕкранотДисплеј тип10.1" TFTРезолуци

Лево Конектор(s) : 2 x phone моно 6.3 mm машки Право Конектор(s) : 2 x phone моно 6.3 mm машки

Цената е за 6meters една жица јадро,не содржат приклучокот и на готовиот кабел.Можете да бран 1.25 метар кабел

Земјата Јамка Isolator Видео Balun Коаксијален BNC Машки да се Женски видео надзор борбата Против џемОпис100% сос

МТviki МТRS104 RS232 splitter Двонасочно Пренос DB9 4 Сериски Порт Splitter 1 : 4 од RS232 splitter ПоддршкаПроизвод функција : По�

Бесплатен превозот Данска Argento Протокот HiFi аудио кабел XLR аудио interconnect рамнотежа Кабелдолжина : еден мет

Опис : Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик рака нарезници завртки М5*10 бесплатна алатка прирачник ч�

HIFI Стерео 3,5 мм Мини Џек да се Dual 6.5 mm Audiophile Аудио Кабелот за PC Телефон Миксер Конзола 1 / 4" TS Џек 3.5 mm 2 6.5 mm Ау

PCI Express 1 X да 16 X Extender Графички Столб Картичка 4 Pin Адаптер Кабелот Кабел за Bitcoin РударКарактеристики : 1...

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние

Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани,

1080 P SDI Splitter 1 X2 SDI Сигнал на 2 SDI излези Поддржува HDSDI, SDSDI и 3 GSDI Сигнали Дистрибуција Extender Repeater (SDI 1x2 Splitter)Ист

Опис : Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик рака нарезници завртки М5*10 бесплатна алатка прирачник ч�

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M4*8 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н�

100% сосема нов и висок квалитет.5 Gbps сигнализација го оценувате нуди 10x ефикасноста се зголемува со текот

Please wait...