0
clear
  • Висока Брзина 1.2 M 4FT USB 2.0 Машки 4 Pin Оган Жица IEEE 1394 Кабел Доведе Продолжување Адаптер Конвертор за Пренос на Податоци Кабел Сребро.
  • -20%
  • -20%
Висока Брзина 1.2 M 4FT USB 2.0 Машки 4 Pin Оган Жица IEEE 1394 Кабел Доведе Продолжување Адаптер Конвертор за Пренос на Податоци Кабел Сребро.

Висока Брзина 1.2 M 4FT USB 2.0 Машки 4 Pin Оган Жица IEEE 1394 Кабел Доведе Продолжување Адаптер Конвертор

DEN 76.32
DEN 65.00

Количината на стоката
Тековен

Поддржува IEEE 1394 стапки на пренос на 100/200/400 Mbits 7.
Ние ќе целосна наплата или reship ако сè уште не може да ја примаат во рок од 80 дена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба на
услуга. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани. Пратки во најбрзо време. default mail Кина Пост.
Ние ќе го организира пратка во рок од 3 дена по испративме на вашата исплата и потоа
ве информираме следење на број.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.Должина : Околу 4 Стапки (1. : )
Со Почит.
ВРАЌАЊЕ РАЗМЕНА
/
Sumbit онлајн
примена
/
-
/
Презентацијата за да Не одговара на
враќање правила се врати правила
/
Трговецот се обврзува дека Трговецот не се согласува
/
Купувачот се врати Платформа
/ интервенција
УСПЕХ /
^ Бизнис Купувачот
^ responsbility responsbility
^ /
^ Купувачот се врати Неуспех
^-/
Драг пријател :
Ви благодариме за вас шопинг за нас.
Кина Post DHL ТНТ EMS
- - - -
Бесплатни 65% 65% 50%
Превозот Попуст Попуст Попуст
(веќе наместен) (веќе наместен) (веќе наместен)
- -
60-120 дена 5-7 дена 5-7 дена 7-25 дена
Шопинг процес :
Пребарувате Успешна Испорака Потврди приемот со Оглед 5 ѕвезди
/ плаќање
Цел ^
/ ^
Советодавен Измените на Превозот Не се задоволни,се вратиВраќање На Процесот
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија ,TT .Пренесување на дигитални податоци меѓу компјутерите и електронските уреди 3.Поврзете го USB A машки конектор да компјутер или USB ХАБ и 4 P конектор 4.Сосема нов висок квалитет 2.Во согласност со USB2.Од 0 до 4 Pin 1394 Кабел
А Ние гарантираме 100% автентични производ слики.
Карактеристики: 1.Боја:Сребро.Ние ќе направиме подобро! -
.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат.1 Стандард 8.
можете да ги пратите на :
или
Пратката ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата.

Детални карактеристики

Должина на кабел:
120cm
Број На Модел На:
USB2.Од 0 до 4 Pin 1394 Кабел
Бренд Име:
S SKYEE
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции

Слични производи

Опис : Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик рака нарезници завртки М2.5*7.5 vernier caliper за прицврстување н

Ако МОЖЕ да МИ ДАДЕ 5 ЗАПОЧНУВА КАКО ПОВРАТНА информација И тоа е вториот пат кога ќе се направи нарачка

1080 P SDI Splitter 1 X2 SDI Сигнал на 2 SDI излези Поддржува HDSDI, SDSDI и 3 GSDI Сигнали Дистрибуција Extender Repeater (SDI 1x2 Splitter)Ист

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M4*10 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н

Опис : Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик рака нарезници завртки М5*14 бесплатна алатка прирачник ч

Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене ви благодариме Ако МОЖЕ да МИ ДАДЕ 5 ЗАПОЧНУВА КАКО ПОВРАТНА

Опис на производотFitОбезглавени 4 K е мала, ниска цена HDMI приклучокот што потсетува со висока резолуција

PCI Express 1 X да 16 X Extender Графички Столб Картичка 4 Pin Адаптер Кабелот Кабел за Bitcoin РударКарактеристики : 1 Нап

Цената е за 6meters една жица јадро,не содржат приклучокот и на готовиот кабел.Можете да бран 1.25 метар кабел

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M4*10 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н

100% сосема нов и висок квалитет.5 Gbps сигнализација го оценувате нуди 10x ефикасноста се зголемува со текот

Опис : Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик рака нарезници завртки М5*10 бесплатна алатка прирачник ч

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M4*8 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н

Горе Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да HDMI Женски Продолжување конектор кабли 10cm , HDMI Тип На кабел агол

Опис : Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик рака нарезници завртки М5*20 бесплатна алатка прирачник ч

Опис : Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик рака нарезници завртки М5*10 бесплатна алатка прирачник ч

Бело во боја, со елегантен футуристички дизајн 3 Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на

STEYR Дигитални да Аналогни Аудио Конвертор,Мини DAC Оптички SPDIF Коаксијален да РКА L / R 3.5 mm Аудио Конвертор

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние само брод да с

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата

Карактеристики : 1.Конектор Број : 23.Тип : ПРОЦЕСОРОТ Напојување4.Конектор A : 1 ATX 12 V P4 Моќ (4 pin; v 2.x) Машки5.Ко

90 дена ГаранцијаПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Овој USB Extension кабли се создаде лесно assessable USB порта за сите ваши USB Уреди како што се Флеш Меморија Пен Дра

Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани,

Бесплатен превозот Данска Argento Протокот HiFi аудио кабел XLR аудио interconnect рамнотежа Кабелдолжина : еден мет

Опис 1,Должина : 30cm 60cm 2,Тип : RJ45 Заштитените Женски Женски Џек 3,Со Bulkhead Mountable Женски Конектор 4,Лесно прист

Please wait...