0
clear
  • Бренд Нови LCD Кабел За ProBook HP 470 G0 470 G1 S17 екран Видео кабел 723646-001 50.4yy01.001
  • -20%
  • -20%
Бренд Нови LCD Кабел За ProBook HP 470 G0 470 G1 S17 екран Видео кабел 723646-001 50.4yy01.001

Бренд Нови LCD Кабел За ProBook HP 470 G0 470 G1 S17 екран Видео кабел 723646-001 50.4yy01.001

DEN 618.24
DEN 588.00

Количината на стоката
Тековен


90 дена Гаранција
Сосема Нов и тестирани и
Производот е тестиран пред превозот и 100% работи.
Превозот
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат.
Задоволството на клиентите е важно за нас.
Повратни информации
1 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
2 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ви благодариме за вашата помош

Детални карактеристики

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
lcd кабел

Слични производи

Опис : Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик рака нарезници завртки М5*20 бесплатна алатка прирачник ч

Бесплатен превозот Данска Argento Протокот HiFi аудио кабел XLR аудио interconnect рамнотежа Кабелдолжина : еден мет

1soutenir toles 2.5 " високата puissance lecteur.Тоа не може да се промени доколку цел завршена.0 à SATA Хард Диск Конвертор v

Горе Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да HDMI Женски Продолжување конектор кабли 10cm , HDMI Тип На кабел агол

STEYR Дигитални да Аналогни Аудио Конвертор,Мини DAC Оптички SPDIF Коаксијален да РКА L / R 3.5 mm Аудио Конвертор

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M4*8 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н

Цената е за 6meters една жица јадро,не содржат приклучокот и на готовиот кабел.Можете да бран 1.25 метар кабел

СостојбаОригинални и НовиFRU00 HN684 04 X3874ОдговараT440 S T450 S Т уф моделPNSC10 A23618Пакетот вклучува1 BUCПроверете Picutr

1080 P SDI Splitter 1 X2 SDI Сигнал на 2 SDI излези Поддржува HDSDI, SDSDI и 3 GSDI Сигнали Дистрибуција Extender Repeater (SDI 1x2 Splitter)Ист

Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани,

Карактеристики : 1.Продолжи должината на вашиот аудио кабел2.Совршен звук ефект пренос3 Машки да се Женск

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M6*12 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н

Карактеристики : 1.Конектор Број : 23.Тип : ПРОЦЕСОРОТ Напојување4.Конектор A : 1 ATX 12 V P4 Моќ (4 pin; v 2.x) Машки5.Ко

VGA Switch 2 во 1, Highdefinition Споделување на Екранот, Два во Еден За Компјутер / Monitor Име : VGA switch 2 во 1 од Големина : 11

Please wait...