0
clear
  • 1pcs 9 Pin RS-232 DB9 Машки да Машки Сериски Кабел Родова Промени Спојка Адаптер Топла WorldwidePromotion AQJG
  • -20%
  • -20%
1pcs 9 Pin RS-232 DB9 Машки да Машки Сериски Кабел Родова Промени Спојка Адаптер Топла WorldwidePromotion AQJG

1pcs 9 Pin RS-232 DB9 Машки да Машки Сериски Кабел Родова Промени Спојка Адаптер Топла WorldwidePromotion AQJG

DEN 32.64
DEN 29.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Answer : ___________________________ Note :
За нарачки $10,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Спецификации :
Материјал : Метал
Конектор Тип : RS232 DB9 Машки на двата краја
Големина : 30 x 18 х 13mm
Пакетот Вклучува :
1 x DB9 Машки да Машки Адаптер
Драг пријател
ние ја прифати продажба на мало и трговија на големо
добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer
ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.
Ова е брз и економичен начин на промена на полот на 'D' тип на пристаништа. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Спојка Конектор
Промени на DB9 женската порта на DB9 машки порта.
Поврзете две женски сериски кабли заедно, или се конвертира 9 pin женски врска до 9 pin машки конекција. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детални карактеристики

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
RS-232
Бренд Име:
AQJG
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
RS-232
DB9 Машки да Машки Адаптер:
DB9 Машки да Машки Адаптер
Gerder:
машко на машко
Connctor :
DB9

Слични производи

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M4*8 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н�

90 дена ГаранцијаСосема Нов и тестирани иПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Превозот1 Ние м�

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата

Опис : Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик рака нарезници завртки М5*14 бесплатна алатка прирачник ч�

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние

Овој USB Extension кабли се создаде лесно assessable USB порта за сите ваши USB Уреди како што се Флеш Меморија Пен Дра�

Опис на производотFitОбезглавени 4 K е мала, ниска цена HDMI приклучокот што потсетува со висока резолуција

Горе Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да HDMI Женски Продолжување конектор кабли 10cm , HDMI Тип На кабел агол �

ФУНКЦИЈА : 1 Конектор : позлатени.2 Диригент : Кислородfree) Бакарна диригент (4.84.8 ММ, 188 насоки count), 9.5 mm.3 На PVC

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за

VGA Switch 2 во 1, Highdefinition Споделување на Екранот, Два во Еден За Компјутер / Monitor Име : VGA switch 2 во 1 од Големина : 11

Карактеристики : 1.Конектор Број : 23.Тип : ПРОЦЕСОРОТ Напојување4.Конектор A : 1 ATX 12 V P4 Моќ (4 pin; v 2.x) Машки5.Ко

Фабрика цена SATA Power Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCIE Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабел за Кабе�

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M4*8 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н�

PCI Express 1 X да 16 X Extender Графички Столб Картичка 4 Pin Адаптер Кабелот Кабел за Bitcoin РударКарактеристики : 1...

Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене ви благодариме Ако МОЖЕ да МИ ДАДЕ 5 ЗАПОЧНУВА КАКО ПОВРАТНА �

Земјата Јамка Isolator Видео Balun Коаксијален BNC Машки да се Женски видео надзор борбата Против џемОпис100% сос

Бесплатен превозот Данска Argento Протокот HiFi аудио кабел XLR аудио interconnect рамнотежа Кабелдолжина : еден мет

Лево Конектор(s) : 2 x phone моно 6.3 mm машки Право Конектор(s) : 2 x phone моно 6.3 mm машки

******************************************************Повеќе детали : IDC26 P ИДЦ 26 Pin Машки Конектор да 26 P Терминал Блок Збег Одбор А

Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани,

Опис 1,Должина : 30cm 60cm 2,Тип : RJ45 Заштитените Женски Женски Џек 3,Со Bulkhead Mountable Женски Конектор 4,Лесно прист�

Опис : Бесплатен превозот Рака завртка завртки M4*8 бесплатна алатка прирачник чекори за прилагодување н�

HIFI Стерео 3,5 мм Мини Џек да се Dual 6.5 mm Audiophile Аудио Кабелот за PC Телефон Миксер Конзола 1 / 4" TS Џек 3.5 mm 2 6.5 mm Ау

1080 P SDI Splitter 1 X2 SDI Сигнал на 2 SDI излези Поддржува HDSDI, SDSDI и 3 GSDI Сигнали Дистрибуција Extender Repeater (SDI 1x2 Splitter)Ист

Поддржува IEEE 1394 стапки на пренос на 100 / 200 / 400 Mbits 7.Ние ќе целосна наплата или reship ако сè уште не може да ја

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално�

Please wait...