0
clear
  • Нови DC Моќност полнење одбор/PCB Поправка делови за Canon EOS 750D 760D ;Бакнеж X8i;Бунтовнички T6i ;Бакнеж 8000D;Бунтовнички T6S SLR
  • -20%
  • -20%
Нови DC Моќност полнење одбор/PCB Поправка делови за Canon EOS 750D 760D ;Бакнеж X8i;Бунтовнички T6i ;Бакнеж 8000D;Бунтовнички T6S SLR

Нови DC Моќност полнење одбор/PCB Поправка делови за Canon EOS 750D 760D ;Бакнеж X8i;Бунтовнички T6i ;Бакнеж

DEN 3119.52

Количината на стоката
Тековен


Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.

Детални карактеристики

Тип:
Матичната плоча
Број На Модел На:
750D 760D ;Бакнеж X8i;Бунтовнички T6i ;Бакнеж 8000D;Бунтовнички T6S
Бренд Име:
YOTEBO
Компатибилен Акција Камера Бренд:
CANON

Слични производи

Mail : chinaphotosupplier @ foxmail Време на викендите и Празниците се исклучени Или ние ќе не одговара за изгубени за в

Нови Е1 Камера Рака на Рака Зафат за 40 D 400 D 450 D камера или Батеријата Костец Опис Карактеристики и Специф

1x камера рака1x 1 / 4 Connecter1x ЗаврткаНе се вклучуваат камера1.360 степен ротари камера рака2.Одговара за Gopro хе

Descrition : Fuji Воздух Филтер за Граница 350 / 355 / 370 / 375 / 390Дел број : 374 D890141 ACondtion : Brand newб.rgds,Мервин ZhouМобилен / Whatap

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Сите произв

Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со

Карактеристики : GGS екран заштитник е дизајниран за да ги заштити екран од гребење или штета Со стакло са

Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа Обичните Пост е најголем економски, но тоа е

Овие трошоци се на купувачот одговорност Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите г

Ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција Погоден за 1 / 4" завр

Опис : Леќи на Капа е важно за вашата вредни леќи на камерата.Тоа држи камерата не може да се спаси за нес

Noritsu / Fuji / Кина направени minilab машина 2.ние не;т прифати наплата за било каква разумна отстапување вклуч

Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ви благодариме за вашето внимание!!!.Млади луѓе 100% задовол

(2 парчиња / многу) Fuji Ласерски Филтер 360 C1059086 за Граница 550 / 570 / 500 / ЛП 5000 / 5500 / 5700 дигитални minilabsВи благодар

Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Увозни дава

(10pcs / многу) 376 G03101 / 376 G03103 / 376 G03101 A Хемиски Филтер за Fuji граница 560 B / 330 / 340 / 350 / 355 / 370 / 375 / 390 / 500 / 550 / 570 / 590Б rgd

LARMOR од GGS IV 0.3 mm самолепливи Оптички Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Sony A7 II A7 R2 A7 M2 A7 SIIВовед : Ништо не у

DSLRKIT TTLC(10 M) Флеш Исклучување Камера Кабелот за Canon ETTLAnswer : ___________________________ NOTE : Оригиналниот кабелот матери

253 Kg Погоден За : Камера за видео светлина, led светло, лцд монитори, видео микрофон и други додатоци...

* Топла чевли адаптер за да ги собере за камера и видео камера Ние сме посветени на обезбедување дека сте

Tripod Планината Прстен C(W2) за Canon EF 70300мм f / 45.6 L Е USMВоведТрета страна специјален дизајн за Canon EF 70300мм f / 45.6 L

LARMOR од GGS IV 0.3 mm самолепливи Оптички Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Canon 5 D4 5 DIV 5 D Mark IV dslr фото Камера Во

Please wait...