0
clear
  • AC 100-240V Моќ Банка Конвертор DC Адаптер 5.5 x 2,5 MM 6V 1А 1000mA Полначот велика БРИТАНИЈА Приклучок за Префрлување Моќ OD#S
  • -20%
  • -20%
AC 100-240V Моќ Банка Конвертор DC Адаптер 5.5 x 2,5 MM 6V 1А 1000mA Полначот велика БРИТАНИЈА Приклучок за Префрлување Моќ OD#S

AC 100-240V Моќ Банка Конвертор DC Адаптер 5.5 x 2,5 MM 6V 1А 1000mA Полначот велика БРИТАНИЈА Приклучок за

DEN 127.68
DEN 107.00

Количината на стоката
Тековен

1 mm)
За Led Лента/Безжичен Рутер, АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Аудио/Видео Напојување. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
1 x Адаптер за Полнач
1.
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред да конкурираат. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Време На Испорака :
1.
AC 100-240 V Конвертор DC Адаптер 5.5 мм X 2,5 mm(Компатибилен со 5. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.5 x 2,5 MM 6 V 1А 1000m A Полначот велика БРИТАНИЈА Приклучок за Префрлување Напојување
Описи :
Влезен Напон : AC 100-240 V (во Светот AC Влез)
Текст Фреквенција : 50-60 Hz
Излез : 6 V 1А
Должина на кабел : 100 CM
Совет : За (+) - Центар (-)Надворешна
Погоден за меѓународна употреба
DC Плус Димензија : 5. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Детални карактеристики

Чашката Стандард:
UK
Брзо полнење:
No
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
No
Бренд Име:
ALLOYSEED
екран:
No
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
6V 1А 1000mA Полначот велика БРИТАНИЈА Приклучок
Влезен Напон:
AC 100-240V (во Светот AC Влез)
Текст фреквенција:
50-60Hz
Излез:
6V 1А

Слични производи

поправка на услуги, како што се minilab ласерски, aom,ПХБ, за напојување итн дигитален носач за Noritsu / Fuji / Коник

број и прашањето на нашата email адреса Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите по

Овие трошоци се на купувачот одговорност Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите г

DSLRKIT TTLC(10 M) Флеш Исклучување Камера Кабелот за Canon ETTLAnswer : ___________________________ NOTE : Оригиналниот кабелот матери

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Сите произв

3pcs Стандард Долго Завртка со Нут за Gopro Sj4000 Sj5000 Sj7000 go pro Херој 5 4 3+ Xiaomi Yi Акција КамераDescroption : објектот е ст

Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуг

Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Постојат повеќе производ

Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Увозни дава

LARMOR од GGS IV 0.3 mm самолепливи Оптички Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Sony A7 II A7 R2 A7 M2 A7 SIIВовед : Ништо не у

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!За насДобредојдовте на нашата продавница!

понекогаш, ако ние не;t имаат доволно акции за Кина направени стоки, ние може да испрати некои оригинални

Опис : Леќи на Капа е важно за вашата вредни леќи на камерата.Тоа држи камерата не може да се спаси за нес

(2 парчиња / многу) Fuji Ласерски Филтер 360 C1059086 за Граница 550 / 570 / 500 / ЛП 5000 / 5500 / 5700 дигитални minilabsВи благодар

Карактеристики : GGS екран заштитник е дизајниран за да ги заштити екран од гребење или штета...

Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времет

LARMOR од GGS IV 0.3 mm самолепливи Оптички Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Canon 5 D4 5 DIV 5 D Mark IV dslr фото Камера Во

Descrition : Fuji Воздух Филтер за Граница 350 / 355 / 370 / 375 / 390Дел број : 374 D890141 ACondtion : Brand newб.rgds,Мервин ZhouМобилен / Whatap

* Топла чевли адаптер за да ги собере за камера и видео камера Ние сме посветени на обезбедување дека сте

Професионална Постојан Видео Стабилизатор е дизајниран за употреба со camcorders, DSLRs, HD DSLRs, итн Тоа обезбеду

Нови Е1 Камера Рака на Рака Зафат за 40 D 400 D 450 D камера или Батеријата Костец Опис Карактеристики и Специф

ОписPULUZ За gopro буквален за мрежа планината Сурфање Одбор Планината со 3 M Налепница VHB Монтирање на Рампа

5 Заштитна самолепливи Стакло LCD Екран Заштитник, Чувар Покритие за Sony RX100 Mark II III М2 М3 RX100 RX10 II RX1Опис : Ништ

1x камера рака1x 1 / 4 Connecter1x ЗаврткаНе се вклучуваат камера1.360 степен ротари камера рака2.Одговара за Gopro хе

Превозот : 1.Оваа Камера Лизгачот е многу компактен и лесно да се носат Можете да се качи на лизгачот на tri

Please wait...