0
clear
  • Vamson за да Одат Про Додатоци 7CM Автомобил Планината Вшмукување Чаша tripod база на планината за Gopro Херој 4 3+ 2 1 за yi за SJ4000 Камера VP521
  • -20%
  • -20%
Vamson за да Одат Про Додатоци 7CM Автомобил Планината Вшмукување Чаша tripod база на планината за Gopro Херој 4 3+ 2 1 за yi за SJ4000 Камера VP521

Vamson за да Одат Про Додатоци 7CM Автомобил Планината Вшмукување Чаша tripod база на планината за Gopro Херој

DEN 143.04
DEN 136.00

Количината на стоката
Тековен


Vamson за да Одат Про Додатоци 7 CM Автомобил Планината Вшмукување Чаша tripod база на планината за Gopro Херој 4 3+ 2 1 за yi за SJ4000 Камера VP521
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Широко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед/ мотоцикл
стои цврсто на рамна со вшмукување чаша
Може да се додадат безбедно да се вашиот автомобил прозорец, табла или покрив
Поддржува камери, двоглед и други оптички опрема со стандардна tripod планината
Со 360 степени вртливата главата и навалување акција, ова е суштински gadget за секој гледа или фотографирањето предмети од своето возило
Материјал : Пластични & Мека Гума
Боја : Црна
Компатибилен со : Gopro Херој 4 3+ 3 2 1 камерата Xiaomi Xiaoyi SJCM SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000
Пакет Се Вклучени :
1 x Вшмукување Чаша
1 Адаптер x
1 x Завртка
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детални карактеристики

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,SONY,NIKON,Sjcam,Garmin,GoPro
Бренд Име:
Vamson
Тип:
Скелети & Рамки
Број На Модел На:
VP521
Материјал:
Pc и Sofe Гума
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Xiaomi Yi
боја:
Црна

Слични производи

LARMOR од GGS IV 0.3 mm самолепливи Оптички Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Sony A7 II A7 R2 A7 M2 A7 SIIВовед : Ништо не у

Descrition : Fuji Воздух Филтер за Граница 350 / 355 / 370 / 375 / 390Дел број : 374 D890141 ACondtion : Brand newб.rgds,Мервин ZhouМобилен / Whatap

Професионална Постојан Видео Стабилизатор е дизајниран за употреба со camcorders, DSLRs, HD DSLRs, итн...

Нови Е1 Камера Рака на Рака Зафат за 40 D 400 D 450 D камера или Батеријата Костец Опис Карактеристики и Специф

Специфики : Бренд Име : GodoxПакет : ДаБрој На Модел : Godox 80 / 31.5Мека кутија со дијаметар : 80см / 31.5 воТип : студи

Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуг

Го лизгачот може да unscrew на завртки, стандардната 3 / 8 завртки, 1 / 4 завртки unscrewed.Патеката на пенкалото над

Опис : Леќи на Капа е важно за вашата вредни леќи на камерата.Тоа држи камерата не може да се спаси за нес

LCD Dual Channel Батерија Полнач ЛПE17 За Canon EOS М3 М5 M6 760 D 750 D 800 D 77 D ЛПE17 CОпис : Овој Нов Двоен LCD Полнач за Canon ЛПE17 е

Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времет

Карактеристики : GGS екран заштитник е дизајниран за да ги заштити екран од гребење или штета...

Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ви благодариме за вашето внимание!!!.Млади луѓе 100% задовол

Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од де

Овие трошоци се на купувачот одговорност Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите г

Извор тип : Волфрам со Fresnel леќаМоќност : 150 w | 300 w | 650 wНапон : 110 230 VТемпература на бојата : 3200 KСијалица грл

* Топла чевли адаптер за да ги собере за камера и видео камера Ние сме посветени на обезбедување дека сте

Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со

Превозот : 1.Оваа Камера Лизгачот е многу компактен и лесно да се носат Можете да се качи на лизгачот на tri

McoplBGD500 Професионални Батеријата Зафат за Nikon D500 работи со ENEL15 Батеријата & АА Батерија како Nikon MBD17Замена

Mail : chinaphotosupplier @ foxmail Време на викендите и Празниците се исклучени Или ние ќе не одговара за изгубени за в

Please wait...