0
clear
  • Godox 80см/31.5 во Преносни Octagon Флеш Softbox Чадор Brolly Рефлектор за Фото Студио Флеш Speedlight светлина Speedlite
  • -20%
  • -20%
Godox 80см/31.5 во Преносни Octagon Флеш Softbox Чадор Brolly Рефлектор за Фото Студио Флеш Speedlight светлина Speedlite

Godox 80см/31.5 во Преносни Octagon Флеш Softbox Чадор Brolly Рефлектор за Фото Студио Флеш Speedlight светлина

DEN 1080.00

Количината на стоката
Тековен


Специфики :
Бренд Име : Godox
Пакет : Да
Број На Модел : Godox 80/31.5
Мека кутија со дијаметар : 80см/31.5 во
Тип : студиска фото флеш Octagon softbox
Внатре : со одразуваат сребро.
совршен стрелаштво : Поради Крајна омекне светлина поток и отстрани сенка
Доаѓа со пред проѕирен капак : што е пораби со Велкро околу раб, одлична за speedlite.
Тип : Octagon softbox
Мека кутија со дијаметар : 80см / 31.5 во
Пакет големина : 77 x 17 5cm x/30.3 x 6.7 x 2in
Пакет тежина : 505g / 1.1 Lb
Карактеристики :
80см/31.5 во дијаметар, внатре со одразуваат сребро.
Крајната омекне светлина поток и отстрани сенка да се направи совршен стрелаштво.
Висок квалитет флеш крпа, се минимизира светлина на косата и да го зголеми светлината се шири.
Доаѓа со пред проѕирен капак кој е пораби со Велкро околу раб, одлична за speedlite.
Zippered дизајн го прави лесно да се инсталира на мека кутија на трибината.
Може да се користи со молњи, и некои студио флеш светла со чадор дупка.
Како octagon чадор, лесно да се отвораат и затвораат.
Спакувани во кеса за олеснување на транспортот.
Пакет Листата :
1 * Softbox
1 * Надворешни Бела Покривка

Детални карактеристики

Бренд Име:
FotoPal
Компатибилен Бренд:
CANON

Слични производи

* Топла чевли адаптер за да ги собере за камера и видео камера Ние сме посветени на обезбедување дека сте

Ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција Погоден за 1 / 4" завр

DSLRKIT TTLC(10 M) Флеш Исклучување Камера Кабелот за Canon ETTLAnswer : ___________________________ NOTE : Оригиналниот кабелот матери

Tripod Планината Прстен C(W2) за Canon EF 70300мм f / 45.6 L Е USMВоведТрета страна специјален дизајн за Canon EF 70300мм f / 45.6 L

LARMOR од GGS IV 0.3 mm самолепливи Оптички Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Canon 5 D4 5 DIV 5 D Mark IV dslr фото Камера Во

Mail : chinaphotosupplier @ foxmail Време на викендите и Празниците се исклучени Или ние ќе не одговара за изгубени за в

Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуг

Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со

1 mm)За Led Лента / Безжичен Рутер, АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Прево

40 x 40 x 40cm Лесни Поедноставен Photostudio Коцка Светлина Соба Фотографија Фото Студио за LED Осветлување Укинат

1x камера рака1x 1 / 4 Connecter1x ЗаврткаНе се вклучуваат камера1.360 степен ротари камера рака2.Одговара за Gopro хе

понекогаш, ако ние не;t имаат доволно акции за Кина направени стоки, ние може да испрати некои оригинални

карактеристики : 1 Сите метални материјали, electroplated површина, антиносат, антиоксидација, издржливи;2 Мулт

Пакетот Вклучува : 1 (парче) x Следење на Број 1 (парче) x 7 Инчен магија рака Превозот Воздух Mail Услугата (Ки

Извор тип : Волфрам со Fresnel леќаМоќност : 150 w | 300 w | 650 wНапон : 110 230 VТемпература на бојата : 3200 KСијалица грл

Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времет

3pcs Стандард Долго Завртка со Нут за Gopro Sj4000 Sj5000 Sj7000 go pro Херој 5 4 3+ Xiaomi Yi Акција КамераDescroption : објектот е ст

(10pcs / многу) 376 G03101 / 376 G03103 / 376 G03101 A Хемиски Филтер за Fuji граница 560 B / 330 / 340 / 350 / 355 / 370 / 375 / 390 / 500 / 550 / 570 / 590Б rgd

Превозот : 1.Оваа Камера Лизгачот е многу компактен и лесно да се носат Можете да се качи на лизгачот на tri

Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Увозни дава

(2 парчиња / многу) Fuji Ласерски Филтер 360 C1059086 за Граница 550 / 570 / 500 / ЛП 5000 / 5500 / 5700 дигитални minilabsВи благодар

ОписPULUZ За gopro буквален за мрежа планината Сурфање Одбор Планината со 3 M Налепница VHB Монтирање на Рампа

Please wait...