0
clear
  • Sunnylife 3pcs DJI Mavic ПРО Lipo Батеријата Експлозија-доказ Безбедно Торба Mavic Про Батеријата Огноотпорни Случај Влакна Складирање Кутија Заштитник
  • -20%
  • -20%
Sunnylife 3pcs DJI Mavic ПРО Lipo Батеријата Експлозија-доказ Безбедно Торба Mavic Про Батеријата Огноотпорни Случај Влакна Складирање Кутија Заштитник

Sunnylife 3pcs DJI Mavic ПРО Lipo Батеријата Експлозија-доказ Безбедно Торба Mavic Про Батеријата Огноотпорни

DEN 527.52
DEN 454.00

Количината на стоката
Тековен


Sunnylife 3pcs DJI Mavic ПРО Lipo Батеријата Експлозија-доказ Безбедно Торба Mavic Про Батеријата Огноотпорни Случај Влакна Складирање Кутија Заштитник
Карактеристики :
На lipo безбедност торба Чувајте ги вашите DJI Mavic батерија безбедно и патување со стил - сите во едно. На кука и јамка размавта е супер силни, внатрешноста е влакна материјал што не се гори и може да содржат оган треба нешто лошо се случи.
Компатибилен со : DJI Mavic ПРО Батеријата
Спецификација :
Нето Тежина : 44g
Димензии : 11.5*9.5*4.6 cm
Предупредување :
Никогаш нема да ја напушти полнење на батеријата без надзор.
Секогаш се обезбеди батеријата е на не-запаливи површината.
Осигурете се размавта е затворен додека се полни.
На Lipo безбедно торба е наменет за да се намали шансите на оштетените во случај на lipo оган.
Пакетот Вклучува :
3 x DJI Mavic ПРО Безбедност на Батеријата Торба

Детални карактеристики

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
дигитални батеријата
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Број На Модел На:
Mavic ПРО Батеријата
Пакет:
No
Тежина:
150g
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Големина:
25x15x5cm
Име:
Mavic про батеријата Lipo Безбедно Торба
користат за:
DJI mavic про Полнење на Батеријата Заштитник
Модел:
Mavic батеријата Огноотпорни растителни Влакна Торба Торбичка
Тип:
dji mavic батеријата Lipo Батеријата експлозија-доказ Кутија
надградба на делови:
bateria mavic про Торбичка Оган-доказ Кутија Случај
Поддршка за:
батеријата mavic про

Слични производи

10618464825789932PGYTECH Покрие Gimbal Камерата Пред 3 D Сензор Систем Екран Заштитник Dustproof Брзо се качи за DJI Искра Лет

Овие поправка делови се само компатибилни со DJI Фантом 3 Advancecd,професионални,4kверзија,може да не се компа

2 парчиња Пропелер Сечилото моторни Фиксна Магија Лента Ремени Кука Јамка Кабел Кабелот Врски за DJI Mavic П

Купување детали : Пакет 1= сиваПакет 2= СинаПакет 3= ТранспарентенФантом 3 S Далечински Контролер Силикони

Но, ние исто така да го користите EMS,Кина Пост Воздух Mail,Шведска Пост,Малезија Пост,Хонгконг Пост,итн.Ако

Висок КвалитетСо користење на оригиналните 3 M Scotchcal филм, тенок и јакDual airslot, лесно да се залепиМајсторст

DJI MAVIC ПРО Рек Фан Собранието Поправка ДодатоциПакетот вклучува : 1 x фан

Најлон Полнење кабел за DJI Mavic Про и Искра Предавател.Производ вклучува : 1pcs 80см полнење кабел,далечински

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произв

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се до

Продолжен Опрема за Слетување Пропадна Камера Gimbal Заштитник Покачување на Нозе DJI Фантом 3 Стандард Gimbal

Пакет 1 : 1 парче моторПакет 2 : 4 парчиња моторсОвие се нови Dragonfly MC1105 7500kv brushless мотор за микро класа трки кв

25мм Железнички Род Менгеме Цевка Менгеме Заградата за DJI Ronin М MX СледењеСледи Род Стегач за DJI Ronin М MXПого

Со надворешна CCD камера, тоа може да се реализира во реално време во областа на сликата мониторинг во апл

Ние ќе ви ја испратиме стоката во рамките d elivery време по целосната исплата е потврдено Ве молиме контакт

RCmall Силикон Моторни Заштитна Маска Капа Транспорт Shield 4pcs За DJI фантом 3 2 Моторни 22&23 за Quadcopter Случај DR1469 К

Refitting Антена Комбо Range Extender 2.4 G Orientational 7dbi Omnidirectional 8dbi Сигнал Поттик за DJI ИСКРА Летало Додатоци Компатиби

Ве молиме да се напомене : 1 Ние може да го користат воздухот пост да брод за земји : Австрија ,Полска, Данс

за DJI Фантом 3 SE Летало Додатоци Мека Поправка на Рамен Кабел Моторни Камера Gimbal Заштита Жица Flex Лента За

Важно Informaiton за Секоја Вредност Клиенти : За Продажба на Шпицот на Сезоната, некои Логистичка може да го

Please wait...