0
clear
  • F16394 HMDVR Мини Дигитален Видео и Аудио Рекордер 30FPS за FPV беспилотни Летала Quadcopter Q250
  • -20%
  • -20%
F16394 HMDVR Мини Дигитален Видео и Аудио Рекордер 30FPS за FPV беспилотни Летала Quadcopter Q250

F16394 HMDVR Мини Дигитален Видео и Аудио Рекордер 30FPS за FPV беспилотни Летала Quadcopter Q250

DEN 1200.00
DEN 852.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашиот производ цената не се вклучуваат било кој данок, за било какви дополнителни прашања, само контактирајте ме слободно, однапред ви благодариме. HMDVR Мини Дигитален Видео Рекордер 30fps за FPV беспилотни Летала Quadcopter Q250 Карактеристики :
- Мини DVR за FPV беспилотни летала
- Способни на пренесување на видео и снимање
- Мала тежина и малата големина Спецификација :
- Моќност : 5 V
- Излез vodel формат : PAL/NTSC
- Видео излез големина : VGA (640 X480 PX); D1 (720 X480); HD (1280 X480)
- Светлина фрекфенција : 50 HZ/60 Hz
- Компресира формат : MJPEG
- Евиденција на рамки : 30fps
- Поддршка 32 G ТФ-картичка
Големина на : 41*31*9mm
- Тежина : 10g Пакет се вклучени :
- 1 *HMDVR

Детални карактеристики

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Далечинска Контрола
Бренд Име:
feichao

Слични производи

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се до

Ве молиме да се напомене : 1 Ние може да го користат воздухот пост да брод за земји : Австрија ,Полска, Данс

Опис на производот Опис : Brand Name : Frsky Точка Име : серво канал промени Димензии : 48 x 67 x 22mm Тежина : 6.7 g Операт

Ве молиме да се напомене : 1 Ние може да го користат воздухот пост да брод за земји : Австрија ,Полска, Данс

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произв

Важно Informaiton за Секоја Вредност Клиенти : За Продажба на Шпицот на Сезоната, некои Логистичка може да го

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се до

Mavic Про Летало Школка Поправка Делови Горниот Средината Дното Школка Рамка Дел Accessiories За DJI Mavic Про Делов

2 пара Виткање 4730 F Пропелер Сечилото реквизит За DJI Искра Летало Додатоци на Бела Сина, ЦрвенаОпис : Боја

1pair Злато DJI Mavic Про Platinum 8331 Пропелер За DJI Mavic Про Пропелери Додатоци Ниско ниво на Бучава Брзо Ослободува

Refitting Антена Комбо Range Extender 2.4 G Orientational 7dbi Omnidirectional 8dbi Сигнал Поттик за DJI ИСКРА Летало Додатоци Компатиби

Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и на

Продолжен Опрема за Слетување Пропадна Камера Gimbal Заштитник Покачување на Нозе DJI Фантом 3 Стандард Gimbal

Овие поправка делови се само компатибилни со DJI Фантом 3 Advancecd,професионални,4kверзија,може да не се компа

Но, ние исто така да го користите EMS,Кина Пост Воздух Mail,Шведска Пост,Малезија Пост,Хонгконг Пост,итн.Ако

Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и на

Sunnylife 3pcs DJI Mavic ПРО Lipo Батеријата Експлозијадоказ Безбедно Торба Mavic Про Батеријата Огноотпорни Случај В

Ве молиме да се напомене : 1 Ние може да го користат воздухот пост да брод за земји : Австрија ,Полска, Данс

Далечински Управувач Omnidirectional Сигнал Бустер Продолжен Опсег Антена за Полнење За DJI hantom 3 / 4 Летало додат

ОписДолжина : 317mmВнатре Дијаметар : 7mmНадворешен Дијаметар : 8mmимаме и други Esky хеликоптер делови за прод

4 Пара 8 PC DJI Mavic Про Platinum 8331 Ниско ниво на Бучава Брзо Ослободување на Пропелери ( Златен / Сребро ) за Mavic Пр

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се до

Најлон Полнење кабел за DJI Mavic Про и Искра Предавател.Производ вклучува : 1pcs 80см полнење кабел,далечински

Please wait...