0
clear
  • Нов Главен коло Плоча PCB поправка Делови за Sony DSC-TX66 TX66V дигитална камера
  • -20%
  • -20%
Нов Главен коло Плоча PCB поправка Делови за Sony DSC-TX66 TX66V дигитална камера

Нов Главен коло Плоча PCB поправка Делови за Sony DSC-TX66 TX66V дигитална камера

DEN 1199.52

Количината на стоката
Тековен


Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме Овозможи 1_2 работни дена за одговори).
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
Ви благодариме за вашето внимание!!!.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.

Детални карактеристики

Бренд Име:
goglibee
Број На Модел На:
TX66V TX66

Слични производи

Ви благодариме за купувањето! Ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!! Странство шопинг пон

Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од де

Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ако не примите објект за

Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот рабо

Плаќање : · Ние го прифаќаме Alipay,Western union,Moneygram итн.· изберете најзгодно за вас.· Ние не сме одговорни за би

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Како што сит

Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и на

Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5 За Нас Нашите тех

Ние сме среќни да помогнеме Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.Бидејќи овие се поправка

Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуг

Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се ж

Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа Можете да одредите вашиот са

Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни инфор

Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа.НОВИ LCD Flex Кабел За CANON LEGRIA мин

Компјутер Flex кабел за SONY леќа база W30 DSC W35 DSC W40 DSC W50 DSC W55 DSC W70 W30 W35 W40 W50 W55 W70 камераНачин на ПлаќањеНие го

Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние сме мил

Нови и Оригинални За Нико Д3 D3 S D3 X ПРЕСТИЛКА ПОМАЛА ГУМА на Камерата Леќи на Поправка на Дел 1 F998604Почитув

Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Ние прифаќаме Alipay,TT,Wes

Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа." Зошто Да Го Одберете Нас? Големо и

Please wait...