0
clear
  • Кориснички Розова гумени заврши линија лак, евтини гумени archway за продажба
  • -20%
  • -20%
Кориснички Розова гумени заврши линија лак, евтини гумени archway за продажба

Кориснички Розова гумени заврши линија лак, евтини гумени archway за продажба

DEN 40800.00
DEN 38760.00

Количината на стоката
Тековен


2
3
Информации за производот Бренд Joyinflatable Големина Може да се прилагоди на Боја Може да се прилагоди Материјал
ПВЦ обложени најлон или ПВЦ церада MOQ 1 единица Уметнички дела
1. Засилен со уште две-инчен широк појас на винил.
2. Шиење со 9 акции boned најлон нишка за strenghten квалитетот.
3. Квалитет за да се пополни цевки и дефлација патентите.
4. Дигитално печатење и течни заштита на филмот на површината. Производство на Време 7 работни дена Превозот начин од Страна на море / by air / by DHL Тежина Според производ Гаранција 1 година Плаќање на T/T , Western Union,Alibaba трговија осигурување. Сертификат CE,EN14960,SGS,TUV,ROHS,EN71 ODM / OEM Достапни Accesories 1. CE / UL електрични компресор.
2. Поправка колекции ( материјални , лепак , торба , итн . ) Услуга Ефикасна пред - продажба и по продажба на услуги клучни Зборови гумени лебди шатор,коцка гумени шатор,гумени конструкција на шаторот ,Изложба Inflatables,рекламирање воздух танчерка,надувување балон шатор кампување,гумени Ликови. Апликациите кои се Користат во куќата , дворот , јавноста , хотел , роденден , училиште , забавен парк , детски градинки , фестивал активност , реклама , промоција , изнајмување и сл .

Детални карактеристики

Област:
Обичај
Сезоната:
Четири сезона Шатор
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Структура:
Една Спална Соба
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Бренд Име:
joyinflatable
is_customized:
Yes
Слоеви:
Двојно
Број На Модел На:
Arch9
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Стил:
Отворено
Капацитет:
Две
Ткаенини:
ПВЦ церада
Пол Материјал:
ПВЦ церада

Слични производи

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Ви овозможи да ги светлина гас плоча или шпоретот безбедно.

Професионален дигитални програмабилни слушни помагала;6channels,Отворете одговара стилCE; ФДУГаранција : 2yea

Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации Повратни информации

7 cm Пакување : Секој со Најлон кеса во Двоен Блистер**За Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќ

Можете да не контактирате преку оставајќи ни Ali IM порака, или email за нас Нашиот систем автоматски се враќ

wyприклучокstartЖешка Стока$9.8$6.9$8.9$6.85$19.8$14.3$8.8$11.4wyприклучоккрајКарактеристики : Висок квалитет на метални

150*180 см Отворено Виткање Водоотпорен Оксфорд Пикник Кампување Плажа Шатор Влага Доказ Подлога Перница

Мултифункционален кампување Опрема качување carabiner со нож 6 in1 Пешачење отворено Опстанок mountaineering Screwdrivers

Карактеристики : Материјал : 7075 Aerospace Алуминиум Max Сила : 24 KN Главната боја : сина Дупка со Дијаметар : приб

10persons големо семејство шатор / кампување шатор / тунелот шаторнадвор : 210 T PU3000 MM, полиестер, водоотпорен т

Отворено Патување Комплет Најлон Кабел Држач Торба Електронски Додатоци USB Диск за Чување Кампување Пе

Кампување Пешачење Патување Дома Отворено Опстанок Колекции Emergenct Торбичка Случај На Прва Помош Колекц

Материјали : PET) ФилмБоја : сребренаДебелина : 12umСертификат : CEПримена : да се Чува на температура итни опр

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучување на викендите и празниците...

EDC менувач кампување опрема отворено Клип клешти мултицел мини алатка keychain опстанок полнење Функција :

REEBOW ТАКТИЧКИ Зимско Отворено Велосипедизам Balaclava Лицето маска Полно Лице Windproof Еластична Lycra Headwear Спорт

TC4 Титаниум Алуминиумски Тактички Пенкало Напад Кул Стап Скрши прозорецот Женски самоодбрана Производ

Автоматско Светлина 25 години Титаниум Алуминиумски Tritium Гас Светилка Копче Прстен Живот Заштеда за Итн

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Пакетот Вклучува : 1* Градите Торба

Please wait...