0
clear
  • A3 големина fullcolor УВ led печатач flatbed кина со слободни rip софтвер
  • -20%
  • -20%
A3 големина fullcolor УВ led печатач flatbed кина со слободни rip софтвер

A3 големина fullcolor УВ led печатач flatbed кина со слободни rip софтвер

DEN 143520.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Црна Брзината На Печатење:
173sec(A3photo)
Почетен Датум:
До 2015
Хартија Храна Режим:
Авто
Брзината На Печатење:
8ppm
Поддржува Мрежа За Печатење:
Жичен
Број На Модел На:
AR-LED Mini4
Стил:
боја
Двострано Печатење:
No
Примена:
За Комерцијални
Внатрешна Меморија:
Никој
Интерфејс Тип:
USB
Макс. Големина На Хартија:
A3
Бренд Име:
airwren
Употреба:
Мастило За Печатач
Напон:
100-240V
Max. Резолуција:
5760*1440dpi
Брзината На Печатење Во Боја:
173sec(A3photo)
Големина:
800*750*650mm
Тип:
ув flatbed печатач
Употреба:
ув flatbed печатач
мастило:
ув мастило
димензии на печатење:
280mmX420mm
сертификација:
CE
Бруто тежина:
55kg
Софтвер:
Rip софтвер
печати на чекање:
CMYK+2W/
Резолуција на печатење:
5760x1440dpi
Брзината На Печатење:
173sec(A3photo)
Пакување:
Анти-притисок картон

Слични производи

Нашите тмаица печатење машина се однесува на многу видови на различни материјали, со професионален бој

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.6) Ако не сте добиле вашат

комбоЗа лична Карта Код Втиснување Машина за ПВЦ Картичка EmbosserВи благодариме за вашата загриженост за

Надвор од една година, само за полнење на трошоците Надвор од една година, само за полнење на трошоците..

8 MP камера, задоволни што преземање на високо квалитетни фотографии.5 метри пад на цемент подот во опсег

Превозот цена и назад ќе биде на товар на купувачот.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустр

56mm значка правејќи круг машинаОвој круг е машина за значка големина 56mm дијаметар На actural сечење хартија

Превозот цена и назад ќе биде на товар на купувачот.Не постојат пратки на викенд и државни празници...

Внимание : погодно за полнење со факултативниот полнење лулка.1+2 G RAM меморија+16 G ROM+Wifi+BT4 Ние обезбедуваме

dtg печатач т риза печатење машина за печатење 2 тмаица во исто време2 Мастило е во согласност Секогаш, 100%

Мултифункционален ST4050 B 40x50 CM Т кошула Притиснете Машина без Хидраулични Топлина Притиснете Машина за Т

што е печатење цена? Обично,1.Одржување без одобрение и водство од нашата компанија, купувачот треба да п

Она што за гаранција? Нашата фабрика се обезбеди една година гаранција : сите делови (освен печати ја гла

Авто спиење, авто буден, заштедите електрична енергија.Високабрзина и јасно печатење Ве молиме имајте п

Високабрзина и јасно печатење Ние не се gurantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на ра

Направи налепници за автомобил деко, прозорец знак, затворен деко 2 Домашните популарни заговор јазик,п

Please wait...