0
clear
  • Природно Дрво Блок Кодови Pincer Клипови Фото Носителот Стеги Стојат Картичка Стојат Порака Носителот Занаети Подарок За Статистика Дома Декор
  • -20%
  • -20%
Природно Дрво Блок Кодови Pincer Клипови Фото Носителот Стеги Стојат Картичка Стојат Порака Носителот Занаети Подарок За Статистика Дома Декор

Природно Дрво Блок Кодови Pincer Клипови Фото Носителот Стеги Стојат Картичка Стојат Порака Носителот Занаети

DEN 66.72
DEN 63.00

Количината на стоката
Тековен


Најпопуларните Paperclips / Bookmarks
Објектот Описи
Количина : 1pc
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 П : ми се допаѓа твојот предмети,може да ви понуди wholesales цена, ако јас цел многу?
A : Ние сме фабрика и добредојде на цел многу да се разговара на цена!
2 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде?
A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово.
Превозот време е за 20-50 бизнис дена, но некои земји трае долго време
да го прави на сопствен увоз, како што се Бразил, руски, Италија. Погоре земји
обично трае околу 50-80 работни дена или повеќе.
3 П : Ако објектот не доаѓаат, конечно, или објектот не како опис, што треба да направам?
А : 1)ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на заштита на време кога заштитата е abo-
ut до крај
2)контактирате за било каков проблем како да не како опис/скршени/lesspack-
возраст,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите
Ви благодариме за гледање!

Детални карактеристики

боја:
Мало, Средно, Големо
Облик На Хартија Клип:
Yes
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Тип:
Хартија Клип
Бренд Име:
излет време
Број На Модел На:
MG034
Број На Модел На:
MG034
Тип:
мемо клипови
Возраст:
≥3
Материјал:
Дрво
Тежина:
0.04kg

Слични производи

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 2 пакети = 12 хартија к

50 Компјутери Избрани Боја на Хартија Одредување на Метални Токи Иглички Thumbtacks Секој обид за 50 компјутер

Состојба : 100% сосема нов Материјал : Потешко пластика и метал Големина на дупки занаети : за 0.4 инчен (10мм)

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 1 пакет = 4 хартија кл

Објектот спецификите Карактеристики : pacifier Шема видови : цврсти Бренд име : KAM Количина : 10 PCS Материјал : п

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 1 кутија = 12 хартија к

1.CADY акција лост прави удар полесно и поудобно да го користите и нежен вашите раце 2.Се создаде матрицата

Одлично за шиење декорација, занаети, corsages, boutonnieres, матурска, graduations, свадба, забава, украси, кросstitched вез,

Објектот спецификите Опис на ПроизводотПритисок надвор од заврши околу 5 cm, нови втиснување уред, а не с

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите

40 Компјутери Multicolor Пластични Главата Метал Pin Thumbtack w Јасно Кутија Секој обид за 40 компјутери!!!! Producat Име T

Име На Производ : Врзивно Клип;Материјал : МеталБоја : Сребрена На Ѕвонење, Зелена, Сина, Розова, ЖолтаГол

3 листови за пакет за $4.5 ( тест пакет ) 10 листови за пакет за $7.5 20 листови за пакет за $10.5 30 листови за пакет

Гаранција и Враќање : Сите наши производи биле строго проверени од страна на производителите и нашите К

Please wait...