0
clear
  • E-спортски игри канцеларија стол, столови шеф пак стол торба mail службеник може да лага лак
  • -20%
  • -20%
E-спортски игри канцеларија стол, столови шеф пак стол торба mail службеник може да лага лак

E-спортски игри канцеларија стол, столови шеф пак стол торба mail службеник може да лага лак

DEN 16308.96
DEN 14678.00

Количината на стоката
Тековен


Такси може транспорт, е пакување големина : 79.5 * 65 * 3 инструкции за инсталација за детали : обезбеди инсталација рачно, за да се обезбеди инструкции за инсталација обезбеди едноставна видео инсталација на алатки без разлика дали или не да се донесе на нога : ако нема собрание, собранието дизајн позиционирање : квалитет луксузни тип на бруто тежина : 17 кг дизајн елементи : други господар дизајн крои backrest висина : 67 см, ткаенини материјал : вештачка кожа) дали може да се прилагоди, е материјал : вештачки одбор тип на вештачки одбор - дограма одбор може да се укине : дали може да лага : дали може да се ротира : е дали за поддршка на човечкото тело инженеринг, е една нога материјали : најлон метри алуминиумски легури на челик парапети нога видови на : фиксен потпирач

Детални карактеристики

Тип:
Канцелариски Мебел
Специфични Употреба:
Канцеларија Стол
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Материјал:
Синтетички Кожа
Стил:
Вртливата Стол,Извршен Чаир
Со Ролки:
Yes
Е Rotatable:
Yes
Број На Модел На:
669
is_customized:
Yes
Укината:
Yes
Бренд Име:
ANDYWINSS
Со Парапети:
Yes

Слични производи

транспарентен акрилик lectern подиумот, perspex lectern1.Материјал : Акрилик2.Висок Степен на Акрилик lectern подиум3...

транспарентен акрилик lectern подиумот, perspex lectern1.Материјал : Акрилик2.Висок Степен на Акрилик lectern подиум3...

транспарентен акрилик lectern подиумот, perspex lectern1.Материјал : Акрилик2.Висок Степен на Акрилик lectern подиум3...

транспарентен акрилик lectern подиумот, perspex lectern1.Материјал : Акрилик2.Висок Степен на Акрилик lectern подиум3 А

Ние се обезбеди интегриран производ екранот решенијаТоа е едноставен и практичен.Се надевам дека сте з

Простор штедачи.Технички Детали : 1, Високо ниво на транспарентност акрилик листови се совршено јасно;2,

име : количка&liftable топлина disscomputer биро стил : модем материјал : ПП нето тежина : 1.5 килограми функција : кол

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен Меѓутоа, купувачот треба да

видови на производи се повеќе богати5) Авансно опрема , квалитетот се совршени.Акрилик производи се широ

Канцеларија Стол Делови Рака Подлога Потпирач за Замена 9.75" x 3" (Црна)100% Сосема НовБои : ЦрнаСе вклопува в

На лесен и компактен tripod дизајн на оваа трибина е идеален за преносни tabletop аудио апликации, како што обј

транспарентен акрилик lectern подиумот, perspex lectern1.Материјал : Акрилик2.Висок Степен на Акрилик lectern подиум3 А

Важно ИзвестувањеPleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобр

Висок Квалитет Разумна Цена Убава Јасно Акрилик Подиумот Говорница Lecternтранспарентен акрилик lectern поди

26 Тип : HDNY077 Серија Инструкции за Инсталација Детали : Обезбедува инструкции за инсталација Обезбедува и

Please wait...