0
clear
  • Флексибилни Преносни 88 Копчињата на Тастатурата Пијано 140 Тонови Електронски Виткање Навивам MIDI Пијано вградениот Звучник со Батеријата
  • -20%
  • -20%
Флексибилни Преносни 88 Копчињата на Тастатурата Пијано 140 Тонови Електронски Виткање Навивам MIDI Пијано вградениот Звучник со Батеријата

Флексибилни Преносни 88 Копчињата на Тастатурата Пијано 140 Тонови Електронски Виткање Навивам MIDI Пијано

DEN 5991.84
DEN 3895.00

Количината на стоката
Тековен


- Моќта од страна на DC5 V или литиум батерија.
- Еден прст хорда и мулти-прст хорда.
- Изменете MIDI датотека со визуелни пијано се тркалаат.
- Тоа е со помош на USB 2.
- Еден прст хорда и мулти-прст хорда.
- Вграден Звучник.
- Изменете MIDI датотека со визуелни пијано се тркалаат.
- Тоа може да си играат со вашиот КОМПЈУТЕР или лаптоп. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност.
- Тоа може да си играат со вашиот КОМПЈУТЕР или лаптоп.
- Тоа е со MP3 текст играње, една обврзница наставата, тастатура тапан, portamento, вибрато функција. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.
Флексибилни 88 Копчиња MIDI 140 Тонови Електронски Навивам Виткање Пијано вградениот Звучник со Батерија ( ЕУ / САД Приклучок за Избор )
Главни Карактеристики :
- Наменета за почетници, висока стабилност.

Детални карактеристики

Број на Копчиња:
88
Применливи Луѓе:
Почетник
Тип:
Исправена Пијано
Тастатура Материјал:
силикон
Школка Материјал:
силикон
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тон:
РИТАМ:

Слични производи

Здраво Мајки и Татковци! Дали вашето дете има никакви потешкотии во учењето пијано? Тука дава понуда за

Купувачот не може да ги побара за да го откажете аукција или барање за враќање на средствата во рамките

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерБоја :

Yibuy Мини Фрлија Алуминиум Клупата Табела Вртливата Заклучување Менгеме Заменик Занает Хоби Менгеме На

Добредојдовте во посета на нашата продавница! Опис на Она што е палец пијано Палец пијано е традиционал

Afanti Музика 34 K / 60 Бас Afanti Хармоника (AAD052)Се фокусира на Хармоника за 20 Години!Afanti Музика, да направи било

escription : Прилагодлива должина обезбедува кориснички и активно се вклопуваатПомогне да се преземат некои

Please wait...