0
clear
  • 4.5 MPa бакар brazed од не ' рѓосувачки челик разменувач на топлина, како 5KW испарувачот греење трансфер помеѓу вода и R410a ладилни
  • -20%
  • -20%
4.5 MPa бакар brazed од не ' рѓосувачки челик разменувач на топлина, како 5KW испарувачот греење трансфер помеѓу вода и R410a ладилни

4.5 MPa бакар brazed од не ' рѓосувачки челик разменувач на топлина, како 5KW испарувачот греење трансфер помеѓу

DEN 4627.20
DEN 4396.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Дома
Број На Модел На:
Б3-020A-18D-4.5 MPa
сертификација:
CCC
Тип:
разменувач на топлина

Слични производи

Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите.(3) Ув

Прирачник presetting вентили (статичка рамнотежа вентил) е изедначување на протокот на греење, ладење и дома

Овој модул за лансирање на големи калеми со мали калеми за да добиете мал производ за да се исполнат упо

Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни email.Ви благодариме за поддржу

Притиснете на "ON / OFF" повторно, машината ќе престане да работи Два метри силиконски црева за кислород вле

4357295861416920 Продавачот препорачува парче парче парче парче парче парче парче парчеИспорака Детали За : По

Ви благодариме за поддржува и им верува на сад.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозо

Топол гас празнење заобиколат вентили, или automatic проширување вентили (постојан притисок вентили) се кор

1);Прирачник го Вклучите / ИСКЛУЧИТЕ озонската генератор : а Се користи во училиште лабораторијата.9 КгПр

Пневматски Картон Картонска Кутија Отпад Stripper,Картон stripper,умре сечење кутија отпад stripper

Ладење алатка автомобил Кондензаторот перка почиста радијатор перка почиста КТ351 перка straighter

3 верзија, како што е прикажано на следнава слика : останете Во Категоријата табот, одберете General Опции Во

Производ параметри : Производ големина : 6.5*6.5*16.5 cm Моќ линија должина : 4 M Моќност : 35 W предности на произв

резимеОвој производ е активен изолација тип RS232 да RS485 / RS232 конвертор, снабдувањето со електрична енерг

Онлајн демо видео URL : http : / / www.tudou.com / programs / view / K7b Ky3 B9 Txs / Мало е посебна понуда, повеќе од три пакети, ви б

Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.Здраво пријател кога ќе го

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 клима бакар филтер KTGLQ2 практичен и трајни погоден за климаНие бидете сигурни дека стоки

IGBT инверторот предизвика одбор IGBT модул предизвика плоча диск плоча

Please wait...